607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Współpraca dla stolarzy

Szkło to tylko jeden z materiałów wykorzystywanych przy wyposażaniu domów i siedzib firm. W związku z tym nasz zakład szklarski chętnie podejmuje się współpracy ze specjalistami z innych branż – szczególnie ze stolarzami. Większość artykułów wykonujemy na zamówienie i na wymiar – dostarczamy tafle o wybranych parametrach fizycznych i niestandardowym rozmiarze. Do popularnych usług, które realizujemy we współpracy ze stolarzami, należą:

Co możemy zrobić wspólnie?

Meble z wykorzystaniem szkła

Efektami współpracy naszego zakładu ze stolarzami są często meble szklane. Wykonujemy przeszklenia frontów szafek, blaty (zarówno samodzielne, jak i ochronne), półki. Resztę konstrukcji pozostawiamy fachowcom w swojej dziedzinie – stolarze wykonują obudowę szaf i regałów, nogi stołów i inne drewniane elementy. Dzięki współpracy z profesjonalnymi rzemieślnikami jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę wyjątkowe produkty – np. lustro fazowane w drewnianej ramie.

Drzwi z przeszkleniami

Wyposażamy drzwi w szyby bezpieczne, wzmocnione w procesie hartowania, a także dekoracyjne. Dzięki dostępnemu w naszej ofercie szkłu ornamentowemu stolarka okienna i drzwiowa zyskuje indywidualny charakter i jeszcze bardziej cieszy oko. Stolarze chętnie korzystają z naszej oferty w zakresie szyb piaskowanych – matowych tafli o ograniczonej przezierności, świetnie sprawdzających się w przypadku drzwi łazienkowych czy zewnętrznych.

Szklane podstopnice i schody z drewnianymi elementami

Drewniane schody ze szklanymi podstopnicami? A może schody ze szkła z drewnianą poręczą? Możliwości w zakresie połączeń tych dwóch tworzyw jest naprawdę wiele. Wśród naszych usług znajdują się również balustrady szklane – nasi Klienci chętnie łączą gładkie tafle z drewnianymi elementami konstrukcyjnymi.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Z naszych usług korzystają Klienci zarówno indywidualni, jak i firmowi. To daje nam i naszym współpracownikom możliwość uczestniczenia w naprawdę ciekawych i dużych projektach. Choć jesteśmy skoncentrowani na efekcie, nie zapominamy o tym, że praca powinna przebiegać w miłej atmosferze i być dobrze zorganizowana. Zachowujemy się profesjonalnie, jesteśmy terminowi, a korzystne warunki współpracy łączymy z jakością realizacji i dostarczonych wyrobów szklarskich.

Z kim podejmiemy współpracę?

Nasz zakład szklarski znajduje się w Nowym Wiśniczu. W związku z tym bardzo chętnie podejmiemy współpracę ze stolarzami z tej oraz okolicznych miejscowości – Brzeska, Bochni czy Rzezawy. Jeśli świadczysz usługi stolarskie w innych miastach, nie wahaj się – również zgłoś się do nas. Mamy na koncie różnorodne projekty na terenie całej Małopolski, m.in. w Dobczycach, Niepołomicach, Czchowie, Wadowicach, KłajuTymbarku, Rajbrocie, Iwkowej, Limanowej, Nowym Sączu, Gdowie, Krakowie, Myślenicach, Trzcianie, Tarnowie. Stale poszerzamy obszar naszej działalności – dążymy do tego, by docierać do coraz większej ilości Klientów i współpracować z najlepszymi (sprawdź nasze realizacje). Zadzwoń – porozmawiajmy o Twoich wątpliwościach i szczegółach dotyczących współpracy.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220