607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lustra na wymiar

Lustro to niezbędny element wyposażenia mieszkania, biura czy punktu usługowego. Często bywa produktem problematycznym – brakuje na nie miejsca w nieustawnej łazience czy małej sypialni. Nasz zakład szklarski wykona dla Państwa lustro na wymiar – artykuł o dowolnym rozmiarze.

Nasza oferta w zakresie luster na wymiar

Wykonujemy produkty dostosowane do wszystkich typów pomieszczeń (zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej). Wykorzystujemy materiały różniące się między sobą właściwościami i wyglądem. W naszej ofercie luster na wymiar znajdziecie Państwo następujące artykuły szklarskie:

Lustra bezpieczne

Lustro bezpieczne ma podwyższoną wytrzymałość na uszkodzenia. Jest odporne na nacisk, uderzenia, zaś jeśli pęknie – nie rozpada się (kawałki tafli pozostają na swoim miejscu dzięki zastosowaniu folii PVB). Taki produkt polecany jest osobom, które chcą zapewnić swoim domownikom ochronę przed ewentualnymi wypadkami oraz właścicielom wszystkich placówek dbających o zachowanie standardów bezpieczeństwa.

 

 

Lustra łazienkowe

Dbamy o to, by nasze lustra do łazienki były funkcjonalne. Oferujemy produkty do zabudowy oraz samodzielne (wiszące, do przyklejenia na ścianę, wolnostojące). Na życzenie Klienta dodatkowo wzmacniamy tafle w procesie hartowania. Pomagamy w wyborze rozwiązania nie tylko praktycznego, ale i estetycznego – na życzenie wykonujemy lustra łazienkowe z podświetleniem czy fazowaną powierzchnią.

 

 

Lustra fazowane

Te produkty mają charakterystycznie ścięte krawędzie, co nadaje im wyjątkowe dekoracyjne walory. Lustra fazowane zazwyczaj wybierane są do salonu, sypialni czy przedpokoju i stanowią w tych pomieszczeniach element spójnej aranżacji. Nadają się również do drzwi szaf.

Nasze lustra na wymiar – Nowy Wiśnicz i okolice

Dostarczamy artykuły szklane właścicielom domów i mieszkań, przedsiębiorcom, opiekunom placówek publicznych i obiektów użytkowych na terenie całej Małopolski (przykładowe realizacje można znaleźć tutaj). Nasze lustra wybierają osoby prowadzące własne punkty usługowe – zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, lokale gastronomiczne i restauracje. Ze względu na lokalizację naszego zakładu szklarskiego w Nowym Wiśniczu, większość usług realizujemy na terenie:

  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy,
  • Starego i Nowego Wiśnicza.

Jesteś mieszkańcem innej miejscowości? Nie szkodzi! Stale poszerzamy zakres naszych usług i staramy się docierać do coraz większej liczby Klientów. Mamy na koncie projekty z powodzeniem zrealizowane w miastach takich jak: Czchów, Tarnów, Niepołomice, Iwkowa, Limanowa, Rajbrot, Kraków, Wadowice, Kłaj, Trzciana, Myślenice, Nowy Sącz, Dobczyce, Gdów, Tymbark. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Umożliwiamy odbiór produktów w siedzibie naszego zakładu, a dodatkowo oferujemy także dowóz pod wskazany adres i montaż w domu Klienta.

Cennik luster w Wiśniczu, Bochni, Brzesku i okolicach

Nasze produkty szklarskie wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Wynika to z rozbieżności potrzeb naszych Klientów – część z nich marzy o nowoczesnym lustrze bez ramy, inni stawiają na tradycyjną lustrzaną taflę w drewnianej oprawie. Niektóre zlecenia realizujemy we współpracy z innymi specjalistami (np. stolarzami). Ostateczna cena zależy także od wyboru rodzaju szkła, rozmiaru produktu (do najczęściej zamawianych należą: 120x60, 120x80, 80x80, 80x100, 50x80, 45x60, 40x80) czy dodatkowej metody obróbki (np. matowienia fragmentu powierzchni w procesie piaskowania). Wyceny dokonujemy indywidualnie – zadzwoń, a przekonasz się, że informację o cenie uzyskasz w ciągu 30 sekund.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220