607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lustro bezpieczne

W naszym zakładzie szklarskim znajdziesz zarówno tradycyjne produkty, jak i te wyróżniające się walorami dekoracyjnymi bądź właściwościami fizycznymi. Do tych ostatnich należy lustro bezpieczne – wykonane z kilku (minimum dwóch) tafli szkła połączonych specjalną folią poliwęglanową lub z butyralu poliwinylu.

Lustra bezpieczne na wymiar w Brzesku i okolicach

Wykonujemy lustra bezpieczne na zamówienie i na wymiar dla Klientów firmowych oraz indywidualnych. Nasz zakład szklarski ma siedzibę w Nowym Wiśniczu, większość zamówień realizujemy zaś w następujących miejscowościach:

  • Stary i Nowy Wiśnicz;
  • Brzesko,
  • Bochnia,
  • Rzezawa.

Wśród osób zadowolonych z naszych usług szklarskich znajdują się mieszkańcy i przedsiębiorcy z następujących miast: Kłaj, Myślenice, Trzciana, Kraków, Niepołomice, Rajbrot, Czchów, Tymbark, Gdów, Tarnów, Dobczyce, Limanowa, Nowy Sącz, Wadowice, Iwkowa.

Oferujemy zarówno możliwość osobistego odbioru, jak i dowóz artykułów pod wskazany adres. Na życzenie Klienta montujemy artykuły szklarskie na miejscu.

Nasze lustro bezpieczne w Twoim domu – oferta

Bez względu na to, czy jesteś mieszkańcem Brzeska, Bochni czy nieco dalej położonych miejscowości, nasze lustra mogą wisieć na ścianach w Twoim domu. Proponujemy Ci funkcjonalne produkty wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się:

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Odporne lustro ze szkła bezpiecznego

Szkło bezpieczne to materiał, który w założeniach ma maksymalnie chronić przed atakiem. Lustra wykonane z tego tworzywa wykazują więc podwyższoną odporność na nacisk i uderzenia. Mają wielokrotnie mniejszą niż tradycyjne produkty skłonność do odkształceń. Cechuje je także wytrzymałość na działanie skrajnych temperatur.

Zobacz galerię

Lustro nietłukące

Szkło bezpieczne zawdzięcza swoją nazwę nie tylko wytrzymałości. Ma ono tę właściwość, że po stłuczeniu pozostaje w miejscu. Szklane odłamki nie rozpryskują się. Fragmenty rozbitej tafli pozostają przyklejone do folii PVB, dzięki czemu ryzyko zranienia zostaje praktycznie wykluczone.

Lustra łazienkowe bezpieczne

Łazienka to miejsce, gdzie nietrudno o wypadek. Wilgoć sprawia, że łatwo poślizgnąć się na płytkach, zaś ograniczony metraż sprzyja upadkom, które mogą powodować poważne obrażenia. W takich warunkach nietrudno o stłuczenie łazienkowego lustra. Powinno być ono wykonane ze szkła bezpiecznego, by w razie rozbicia nie stać się przyczyną dodatkowych uszkodzeń ciała.

Lustra wielowarstwowe

Lustra wielowarstwowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i spełnienie wymogów w tym zakresie. Nadają się do rozmaitych placówek i instytucji – przedszkoli, szkół, przychodni, szpitali. Wykonujemy lustra ze szkła wielowarstwowego o różnych grubościach – od 4 do nawet 10 mm.

Ceny luster bezpiecznych

Całkowity koszt lustra bezpiecznego uzależniony jest od wymiarów produktu, techniki wykonania i ewentualnych życzeń Klienta dotyczących wzornictwa i zastosowania dodatkowych materiałów (lustra w drewnianej ramie wykonujemy we współpracy ze stolarzami). Aby ustalić szczegóły i w 30 sekund poznać cenę zamówienia, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w razie wątpliwości i udzielimy informacji na temat pozostałych usług dostępnych w ofercie naszego zakładu szklarskiego.

Zachęcamy także do odwiedzenia galerii w celu zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Zobacz co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220