607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lustro fazowane

Fazowane lustro nadaje wnętrzu luksusowy wygląd i zachwyca ciekawą grą światła. Oferujemy naszym Klientom produkty z fazowanymi krawędziami lub lustra, w których technika ta została zastosowana na całej powierzchni. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich wnętrz!

Sprawdź, jakie lustro fazowane wykonamy dla Ciebie

Wykonujemy produkty z wybranego przez Klienta typu szkła (tradycyjnego, hartowanego, bezpiecznego). Na życzenie stosujemy obróbkę szklarską (np. piaskowanie) zapewniającą dodatkowe walory estetyczne. Nasze produkty sprawdzają się jako lustra łazienkowe, dekoracyjne, ścienne czy wolnostojące. Proponujemy Państwu artykuły takie jak:

Lustro z fazowanymi krawędziami

Fazowanie to metoda obróbki, za pomocą której uzyskuje się w charakterystyczny sposób ścięte, załamane brzegi szklanej tafli. Lustro wykończone tą metodą ma krawędzie rozpraszające światło i odbijające promienie pod innym kątem niż środek tafli. Daje to wrażenie trójwymiarowości – z tego względu lustra fazowane bywają nazywane kryształowymi.

Lustro z fazowaną ramą

Lustro w szklanej ramie? Czemu nie! Szczególnie jeśli ta wykończona jest w efektowny sposób. Posiadamy w ofercie produkty z ramą składającą się z fazowanych, umieszczonych pod różnymi kątami fragmentów szkła. Pozwala to na wzmocnienie efektu rozpraszania światła i zapewnia jednocześnie nowoczesny oraz elegancki wygląd.

Zobacz galerię

Lustro fazowane w romby i inne wzory

Fazowana może być nie tylko krawędź lustra lub jego rama. Efektowne zagłębienia mogą zostać poprowadzone przez całą szerokość tafli, tworząc wybrany wzór – romby, pasy czy kratkę. Takie rozwiązanie to świetny wybór do pomieszczeń, gdzie lustra pełnią głównie rolę dekoracyjną, a nie użytkową – salonów domów czy holów hoteli bądź siedzib firm.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Lustro fazowane w drewnianej ramie

Nasz zakład szklarski aktywnie współpracuje ze stolarzami. To pozwala nam tworzyć oryginalne produkty stanowiące połączenie różnych materiałów – m.in. lustro fazowane w drewnianej ramie. Zachęcamy do kontaktu zarówno osoby zainteresowane tego typu artykułami, jak i samych stolarzy.

Duże lustra fazowane

Ozdobne fazowane lustra będą dobrze wyglądać w każdym rozmiarze – jako niewielkie, wiszące akcenty dekoracyjne, a także w postaci tafli zajmujących całą ścianę. W takiej formie powiększą optycznie mały przedpokój czy nadadzą schludny wygląd łazience. Część naszych Klientów decyduje się również na fazowanie luster na zewnętrznych ścianach szaf.

Bochnia, Wiśnicz, Rzezawa… Zobacz, gdzie realizujemy zamówienia!

Mamy na koncie udane realizacje na terenie Małopolski (zobacz tutaj przykładowe produkty). Z naszej oferty skorzystali dotychczas Klienci indywidualni i firmowi z miejscowości takich jak: Tymbark, Wadowice, Kraków, Gdów, Myślenice, Czchów, Dobczyce, Iwkowa, Kłaj, Niepołomice, RajbrotTarnów, Trzciana, Nowy Sącz, Limanowa. Siedziba naszego zakładu szklarskiego mieści się w Nowym Wiśniczu, w związku z czym głównymi odbiorcami naszych usług są mieszkańcy i przedsiębiorcy z:

  • Starego i Nowego Wiśnicza,
  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy.

Poznaj cenę fazowanych luster w Brzesku i okolicach

Nasza oferta w zakresie fazowanych luster jest bogata i zawiera produkty wykonane różnymi technikami, o zróżnicowanym przeznaczeniu i w wielu rozmiarach. Dostosowujemy produkt do oczekiwań, dlatego dla większości Klientów wykonujemy lustra fazowane na wymiar. Aby zapoznać się z dokładnym cennikiem, zadzwoń do nas i powiedz, czego oczekujesz – w 30 sekund określimy wstępny koszt Twojego zamówienia.

Możesz odebrać gotowe lustro z siedziby naszego zakładu szklarskiego. Oferujemy Ci również możliwość dowozu i montażu produktu w Twoim domu.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Zobacz co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220