607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lustro łazienkowe

Ofertę naszego zakładu szklarskiego w zakresie luster łazienkowych kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Wyposażymy w odpowiednie produkty łazienki domów, mieszkań, placówek publicznych (szkół, instytucji, urzędów), hoteli, galerii czy siedzib firm. Wykonujemy także lustra bezpieczne dostosowane do standardów przychodni czy szpitali.

Lustra łazienkowe – nasza oferta w Wiśniczu, Bochni i okolicach

Wykonujemy produkty o rozmaitym zastosowaniu, grubości i kształcie (lustra łazienkowe owalne, okrągłe, prostokątne). W naszej ofercie znajdują się artykuły o funkcji zarówno użytkowej, jak i dekoracyjnej, m.in.:

Lustra łazienkowe bezpieczne

To nietłukące lustra wykonane ze szkła bezpiecznego. Odporne na uderzenia, w wyniku bardzo dużego nacisku pękają, nie rozpadają się jednak na drobne, ostre kawałki. Sprawdzą się w obiektach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa i łazienkach, z których korzystają dzieci.

Lustra łazienkowe fazowane

To świetny wybór, jeśli chcemy dodać naszej łazience elegancji. Lustra fazowane mają charakterystycznie ścięte krawędzie, które w samie sobie są ozdobą, a także efektownie rozpraszają światło. W naszej ofercie znajdują się również lustra w szklanych, fazowanych ramach.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Lustra łazienkowe bezramowe lub z ramą

Zapewniamy wybór spośród nowoczesnych luster bezramowych oraz klasycznych luster w ramie. Chętnie współpracujemy ze stolarzami – połączenie szkła i drewna uważamy za szlachetne i uniwersalne.

Lustra łazienkowe z podświetleniem

Podświetlane lustra łazienkowe to kolejny ukłon w stronę funkcjonalności połączonej z walorami dekoracyjnymi. Taki produkt z pewnością okaże się pomocny w przypadku porannej toalety czy wieczornych przygotowań – doświetli twarz, ułatwi wykonanie makijażu.

Zobacz galerię

Lustra łazienkowe do przyklejenia i do zabudowy

Oferujemy lustra wiszące, stojące, całościenne – gama naszych produktów jest naprawdę szeroka. Lustra łazienkowe do przyklejania sprawdzą się zarówno montowane do ściany, jak i mocowane na szafkach. Przygotujemy dla Państwa także specjalne lustra do zabudowy.

Ceny luster łazienkowych na wymiar

Ceny luster łazienkowych wykonywanych przez nasz zakład szklarski rozpoczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Proponujemy Państwu produkty w najpopularniejszych rozmiarach, w tym: 120x80, 120x60, 80x100, 80x80, 50x80, 45x60, 40x80. Wykonujemy również lustra łazienkowe na wymiar. Większość Klientów zgłasza się do nas z określonymi oczekiwaniami dotyczącymi zamówienia – zastosowania określonego typu szkła czy metody obróbki szklarskiej. Wszystkie te czynniki mają wpływ na ostateczny koszt. Wyceny dokonujemy indywidualnie, dbając o to, by stosunek jakości do ceny zadowolił każdego z naszych Klientów. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego, jeśli skontaktujesz się z nami, informację o kosztach otrzymasz w 30 sekund!

Jesteś mieszkańcem Brzeska, Rzezawy i pobliskich miejscowości? Zgłoś się do nas!

Lubimy się rozwijać oraz rozszerzać nie tylko zakres, ale i zasięg naszych usług. Działamy na terenie całej Małopolski – dostarczamy produkty do mieszkańców i przedsiębiorców z następujących miejscowości: Dobczyce, Tymbark, Nowy Sącz, Wadowice, Tarnów, Kłaj, Kraków, Czchów, Iwkowa, Trzciana, Myślenice, Gdów, Rajbrot, Niepołomice, Limanowa. Siedzibę naszego zakładu szklarskiego stanowi Nowy Wiśnicz, zatem posiadamy szerokie grono Klientów z okolic:

  • Starego i Nowego Wiśnicza,
  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy.

Zapraszamy do kontaktu także osoby z miejscowości znajdujących poza głównymi obszarami naszej działalności. Oferujemy możliwość osobistego odbiorów produktów, a także, na życzenie Klienta, dowozimy i montujemy artykuły na miejscu. Zadzwoń do nas, aby zorientować się w pełnej ofercie naszego zakładu szklarskiego!

Chcesz zobaczyć nasze przykładowe realizacje? Zajrzyj tutaj!

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Zobacz co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220