607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Dobczycach i Gdowie

Szukasz profesjonalnego szklarza, który wykona dla Ciebie niewymiarową szybę lub wyposaży Twoją kuchnię w pięknie wyglądające panele szklane? Dobrze trafiłeś! Nasz zakład szklarski obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dostarczymy szkło na wymiar do Twojego mieszkania, domu, a także wyposażymy biuro lub placówkę publiczną, której jesteś opiekunem.

Szkło na wymiar w Dobczycach i Gdowie

Większość naszych produktów wykonywanych jest na indywidualne zamówienie. Tworzymy artykuły zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Korzystamy z różnych technik obróbki szkła, co pozwala nam nadać taflom pożądane właściwości (np. zwiększoną wytrzymałość) oraz wygląd (techniką piaskowania wykonujemy dla naszych Klientów napisy i grafiki na szkle). Szczególnej uwadze polecamy następujące produkty z naszej oferty:

Zachęcamy też do zapoznania się z przykładowymi realizacjami naszego zakładu szklarskiego.

Szkło na blaty i do mebli

Nasze szkło na blaty i mebli zamawiane jest zarówno przez osoby prywatne, jak i stolarzy – chętnie podejmujemy się współpracy ze specjalistami z innych branż. Wykonujemy przeszklenia, szklane półki, fronty szafek – wszystko na indywidualne zamówienie Klienta.

Szyby okienne i drzwiowe

Wykonamy szyby okienne i drzwiowe. Wyposażymy je w dodatkowe parametry – zwiększoną wytrzymałość na uderzenia i nacisk (szyby hartowane) czy właściwości antywłamaniowe. Polecamy także nasze usługi w zakresie nietłukących się szyb bezpiecznych oraz zespolonych.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szkło kolorowe typu lacobel

Szkło kolorowe typu lacobel dostępne jest w naszym zakładzie szklarskim w bogatej gamie barw. Wielu spośród naszych Klientów decyduje się na usługę paneli szklanych. Gładkie tafle zamontowane w kuchni bądź łazience nie tylko efektownie wyglądają, ale także ułatwiają utrzymanie czystości – nie ma w nich zagłębień czy fug, w których gromadziłby się brud.

Lustra na wymiar

Wykonamy dla Ciebie efektowne lustro na wymiar. Stworzymy ozdobny produkt fazowany z krawędziami pięknie załamującymi światło. Polecamy też uwadze zainteresowanych ofertę w zakresie luster łazienkowych – szczególnie tych bezpiecznych, nierozpadających się w razie ewentualnego stłuczenia.

Balustrady szklane

Balustrady szklane to produkt, dzięki któremu Twoje wnętrza zyskają nowoczesny wygląd. Lekka, a zarazem solidna konstrukcja świetnie sprawdzi się na schodach, antresoli, tarasie czy balkonie. Świadczymy także usługi w zakresie transparentnych bądź kolorowych podstopnic szklanych.

Zobacz galerię

Dobczyce i Gdów – krótko o miejscowościach

Dobczyce to malownicza miejscowość w powiecie myślenickim, leżąca w środkowej części województwa małopolskiego. Miasta zajmuje powierzchnię 13 km kw. i liczy ponad 6 tys. mieszkańców. Do Dobczyc chętnie zjeżdżają miłośnicy historii – przez miasto przebiega Szlak Architektury Drewnianej, znajdują się tutaj ruiny zamku królewskiego z XIV wieku oraz skansen. Turystów przyciąga też bliskość Jeziora Dobczyckiego. Nieopodal Dobczyc znajduje się Gdów – wieś należąca do powiatu już wielickiego, z liczbą mieszkańców około 4 tys. Udając się do Gdowa, warto zobaczyć dwór z II poł. XIX wieku oraz cmentarz wojenny.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Gdzie jeszcze skorzystasz z naszych usług szklarskich?

Siedziba naszego zakładu szklarskiego to Nowy Wiśnicz, obsługujemy jednak miasta na terenie całej Małopolski. Staramy się poszerzać nie tylko zakres naszych usług, ale także ich zasięg. Zachęcamy do kontaktu, jeżeli interesuje Cię oferta:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220