607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Krakowie

Szukasz zakładu szklarskiego, który wyposaży szyby do Twojego domu lub biura we właściwości antywłamaniowe? A może potrzebujesz blatu wykonanego na wymiar lub drzwi szklanych na indywidualne zamówienie? Zapoznaj się z ofertą naszego zakładu szklarskiego – tworzymy artykuły z materiałów wysokiej jakości, starannie wykończone i wytrzymałe.

Szkło na wymiar w Krakowie – nasza oferta

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co przejawia się nie tylko w profesjonalnej obsłudze i doradztwie, ale również podejściu do pracy – większość produktów wykonujemy na zamówienie i na wymiar, uwzględniając indywidualne życzenia Klienta. Spośród szerokiej gamy naszych usług Klienci wybierają między innymi:

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Szyby okienne i drzwiowe

Wykonujemy szyby dostosowane do wymagań stolarki okiennej i drzwiowej. Nasze produkty to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa – oferujemy szyby hartowane o podwyższonej wytrzymałości oraz szyby bezpieczne, nietłukące się. Wiemy, że obok funkcjonalności ważny jest wygląd produktu, dlatego chętnie zdobimy szkło różnymi metodami – piaskując je lub wykonując na nich nadruk.

Szyby prysznicowe i kabinowe

Tworzymy zarówno szklane kabiny prysznicowe, jak i parawany nawannowe. Wykonujemy dla naszych Klientów kabiny o niestandardowych rozmiarach, zróżnicowanej konstrukcji (narożne, bądź prostokątne, z brodzikiem lub bez). Na życzenie matowimy szkło, aby umożliwić korzystanie z łazienki kilku domownikom jednocześnie.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Panele szklane

Nasze panele szklane sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i wysokiej temperatury – kuchni i łazience. Klienci cenią nasze produkty za wysoką wytrzymałość i odporność na zabrudzenia, chwalą sobie także bogatą kolorystykę oraz wzornictwo – panele szklane wykonujemy bowiem głównie ze szkła kolorowego typu lacobel.

Podstopnice szklane

Marzysz o szklanych schodach? Dobrze trafiłeś. Wykonujemy podstopnice szklane dla wszystkich tych, którym marzy się lekka, transparentna konstrukcja. W naszej ofercie dostępne są również balustrady ze szkła – w połączeniu z naszymi podstopnicami zamienią schody w efektowną ozdobę domu.

Meble i blaty ze szkła

Chętnie współpracujemy ze stolarzami, aby dostarczać naszym Klientom kompleksowo wykonane, piękne i funkcjonalne meble. Wykonujemy półki szklane, blaty (zarówno samodzielne, jak i ochronne). Chętne wyposażymy również mebel w dekoracyjną wstawkę ze szkła ornamentowego.

Zobacz galerię

Lustra na wymiar

Oferujemy lustra na wymiar o rozmaitym zastosowaniu, nadające się do montażu we wszystkich typach pomieszczeń. Wykonamy dla Państwa lustra łazienkowe, bezpieczne czy produkty fazowane – z użyciem techniki dającej wyjątkowo ozdobny efekt.

Garść informacji o Krakowie

Kraków jest stolicą Małopolski i dużym ośrodkiem aglomeracyjnym, w którym prężnie rozwija się rynek usługowy. To także jedno z ważniejszych centrów gospodarczych południowej Polski. Mówiąc o miejscowości, nie można zapomnieć o jej funkcji kulturalnej i turystycznej. Bogata architektura o znaczeniu historycznym przyciąga turystów z całego kraju i zagranicy. W mieście aż roi się od muzeów, teatrów, dużo tu festiwali i wydarzeń kulturalnych. Osoby spragnione kontaktu z naturą chętnie udają się pod Kraków – do Ojcowskiego Parku Narodowego czy Dolinek Krakowskich.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miasta, w których świadczymy usługi szklarskie

Interesuje Cię nasza oferta w zakresie szkła na wymiar, ale mieszkasz poza Krakowem? Skontaktuj się z nami – staramy się docierać do wszystkich zainteresowanych naszymi usługami Klientów. Zadzwoń lub napisz, jeżeli interesuje Cię:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220