607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Limanowej i Tymbarku

zukasz szkła na wymiar z dostawą do Limanowej lub Tymbarku? Zachęcamy do skorzystania z usług naszego zakładu szklarskiego. Wykonamy dla Ciebie produkt nie tylko praktyczny, ale także dekoracyjny – zadbamy o funkcjonalność i wygląd wnętrz w Twoim domu, mieszkaniu, a także biurze czy placówce, którą się opiekujesz.

Nasza oferta szkła na wymiar w Limanowej i Tymbarku

Nasze artykuły szklarskie to starannie wykonane, wysokiej jakości produkty, w większości tworzone na zamówienie i na wymiar. W zależności od potrzeb naszych Klientów stosujemy rozmaite typy materiałów i zróżnicowane techniki obróbki szkła. Działamy wspólnie ze specjalistami z innych branż – chętnie podejmujemy się współpracy ze stolarzami, by tworzyć dla Państwa kompleksowo meble szklane. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

Zachęcamy także Państwa do zapoznania się galerią naszych przykładowych realizacji.

Szyby bezpieczne

Oferujemy bogaty wybór spośród kilku typów szyb bezpiecznych. Produkty hartowane to propozycja dla tych, którym zależy na dużej wytrzymałości i odporności szkła. Z kolei szyby zespolone wyposażone w dodatkowe właściwości izolacyjne ochronią przed nadmiernym hałasem i zapewnią odpowiedni komfort cieplny.

Lustra na wymiar

Oferujemy lustra na wymiar do łazienki oraz produkty, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w innych pomieszczeniach. Wykonujemy lustra bezpieczne, które nie rozpadają się w razie stłuczenia dzięki zastosowaniu folii PVB. Tworzymy dekoracyjne lustra fazowane – z krawędziami efektownie załamującymi światło.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Półki i blaty

Wykonamy dla Państwa zarówno samodzielne blaty szklane do stołów, jak i blaty ochronne – np. zabezpieczające przestrzeń roboczą w kuchni. Wyposażymy także w półki i przeszklenia Państwa meble (szafy i szafki, regały, zabudowę kuchenną).

Szkło lacobel

Kolorowe szkło typu lacobel cieszy się wśród naszych Klientów dużą popularnością. Wykorzystujemy je w szczególności do produkcji paneli szklanych – gładkich bądź ozdobnych, z napisami czy nadrukiem. Kolorowe panele są praktycznym rozwiązaniem w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka – z powodzeniem zastępują glazurę.

Podstopnice i balustrady szklane

Szklane schody to efektowne, ale nieprzytłaczające wnętrza rozwiązanie aranżacyjne. Podstopnice ze szkła radzimy połączyć ze szklanymi balustradami – transparentna konstrukcja doświetli wnętrze i powiększy je optycznie.

Zobacz galerię

Limanowa i Tymbark – o miejscowościach

Limanowa to niewielkie miasto położone w południowej części województwa małopolskiego. Miejscowość liczy jedynie 15 tys. mieszkańców. Ponad 70% jej powierzchni zajmują użytki rolne i lasy. Sporo tu szlaków pieszych i rowerowych prowadzących przez okoliczne pasma górskie. Zimą chętnie przyjeżdżają tu miłośnicy narciarstwa. Jedną z miejscowości sąsiadujących z Limanową jest Tymbark. To wieś zamieszkiwana przez około 6 tys. mieszkańców. Słynie z malowniczego położenia w centrum Beskidu Wyspowego oraz zabytkowego zespołu dworsko-pałacowego. Miasto jest siedzibą przedsiębiorstwa o nazwie Tymbark produkującego soki i napoje.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miejscowości, w których oferujemy usługi szklarskie

Spodobała Ci się nasza oferta, ale jesteś mieszkańcem innych miejscowości? Skontaktuj się z nami – realizujemy zlecenia na terenie całej Małopolski. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych o różnym profilu działalności. Napisz lub zadzwoń, jeśli interesują Cię:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220