607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Myślenicach i okolicach

Marzą Ci się meble szklane wykonane na wymiar? Szukasz szyb na indywidualne zamówienie, z niestandardowymi parametrami? Skontaktuj się z nami. Nasz zakład szklarski świadczy usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmowym. Tworzymy produkty ze szkła, które znajdują zastosowanie w mieszkaniach, domach, biurach, hotelach, punktach usługowych i placówkach publicznych.

Szkło na wymiar w Myślenicach – nasza oferta

Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie szkła na wymiar. Wykonamy szyby, meble i inne artykuły szklarskie. Chętnie podejmiemy się współpracy ze specjalistami z innych branż. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm, opiekunowie instytucji i placówek publicznych. Oferujemy dowóz do miejsca zamieszkania i montaż w domu Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami, w  szczególności zaś polecamy Państwa uwadze:

Szyby bezpieczne

Nasze szyby bezpieczne to zarówno produkty o podwyższonej wytrzymałości na nacisk i uderzenia (szyby hartowane), jak i artykuły nietłukące się (szyby zespolone). Osobom, którym zależy na podwyższonych standardach bezpieczeństwa, proponujemy szyby antywłamaniowe.

Panele szklane

Nasze panele wykonane ze szkła kolorowego typu lacobel stały się ozdobą kuchni i łazienek naszych Klientów. To produkty nie tylko o pięknym połysku i wyglądzie, ale także wysokich walorach praktycznych. Brak fug sprawia, że szklane panele są higieniczniejszą alternatywą dla glazury.

Meble i blaty szklane

Wykonamy kompleksowo meble szklane we współpracy ze stolarzami, stworzymy również samodzielne artykuły szklarskie – półki czy blaty ochronne. Wyposażymy w przeszklenia szafki kuchenne, meble do zabudowy, kredensy etc.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Lustra na wymiar

Wykonamy lustra na wymiar pasujące do wszystkich rodzajów pomieszczeń. Do salonu stworzymy oryginalne lustro fazowane – z dekoracyjnie ściętymi krawędziami efektownie załamującymi światło. Do łazienek polecamy artykuły z naszej specjalnej oferty luster łazienkowych. Rodziców i opiekunów placówek publicznych zachęcamy do zapoznania się z naszymi lustrami bezpiecznymi.

Przegrody i zabudowy szklane

To usługa, z której korzystają głównie właściciele firm czy biurowców. Nasze przegrody i zabudowy szklane nie tylko prezentują się nowocześnie, ale także mogą zostać wyposażone w dodatkowe właściwości – np. podwyższony współczynnik izolacji akustycznej.

Zobacz galerię

Krótko o Myślenicach

Myślenice to powiatowe miasto zlokalizowane w środkowej części województwa małopolskiego. Miejscowość liczy ponad 18 tys. mieszkańców i zajmuje obszar o powierzchni 30 km kw. Blisko stąd do Krakowa – stolica Małopolski zlokalizowana jest w odległości około 30 km od Myślenic. Przez miasto przebiega tzw. Zakopianka – droga łącząca Zakopane z Krakowem. Bliskość gór w połączeniu z nietuzinkową architekturą o znaczeniu historycznym przyciąga przyjezdnych.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Nasze usługi szklarskie w innych miastach

Nasz zakład szklarski świadczy usługi w coraz większej ilości miejscowości. Rozwijamy się – staramy się stale wzbogacać naszą ofertę, a jednocześnie zwiększać zasięg działalności. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220