607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na wymiar w Niepołomicach i Kłaju

Szukasz usług szklarskich na terenie Niepołomic lub Kłaja? Chcesz wyposażyć w szyby, lustra i inne produkty ze szkła Twoje mieszkanie lub siedzibę firmy? Zapoznaj się z ofertą naszego zakładu. Wykonujemy artykuły szklarskie przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dbamy o staranne wykończenie, a dodatkowo służymy doradztwem oraz profesjonalną obsługą.

Nasze usługi szklarskie w Niepołomicach i Kłaju

Zastanawiasz się, co jesteśmy w stanie wykonać ze szkła? Sprawdź tutaj, a następnie opowiedz nam o swoich pomysłach i wymaganiach, a przekonasz się, że stworzymy Twój wymarzony produkt. Klienci cenią nasz zakład szklarski za fachowość i terminowość połączoną ze świeżym spojrzeniem i pomysłowością. Wśród naszych usług największą popularnością cieszą się:

Lustra na wymiar

Nasze lustra na wymiar to produkty idealnie dopasowane do wnętrz – zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Klienci, którym zależy na walorach dekoracyjnych, chętnie decydują się na lustra fazowane. To produkty o specyficznie ściętej powierzchni, załamującej światło w charakterystyczny, ozdobny sposób. Do łazienek w szczególności polecamy lustra bezpieczne – nawet, jeśli dojdzie do ich stłuczenia, nie rozpadną się one na kawałki dzięki zastosowaniu specjalnej folii PVB.

Szyby bezpieczne

Nasze szyby bezpieczne mają zróżnicowane właściwości. Dajemy naszym Klientom wybór między szybami hartowanymi (odpornymi na nacisk i uderzenia), zespolonymi (składającymi się z kilku tafli) oraz antywłamaniowymi (o podwyższonych standardach bezpieczeństwa).

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Półki szklane

Wykonamy dla Państwa stojące lub wiszące półki szklane. Posiadamy także bogatą ofertę w zakresie szkła na blaty i do mebli. Chętnie podejmujemy się współpracy z innymi rzemieślnikami – w szczególności stolarzami. Dostarczymy szkło do szafek kuchennych, drzwi czy okien.

Panele szklane

Nasze panele szklane są wybierane przez Klientów, którzy cenią sobie połączenie estetyki i funkcjonalności. Te produkty najczęściej wykonujemy ze szkła kolorowego typu lacobel – dostępnego w naszej ofercie w szerokiej gamie barw.

Podstopnice szklane

Mamy w swojej ofercie coś dla tych, którzy marzą o szklanych schodach. Wykonujemy podstopnice ze szkła na zamówienie. Dla lepszego efektu wizualnego polecamy dodatkowo skorzystanie z naszych usług w zakresie balustrad szklanych.

Niepołomice i Kłaj – o miejscowościach

Niepołomice to miasto położone środkowej części województwa małopolskiego. Blisko stąd do stolicy Małopolski, Krakowa, oraz zabytkowej Wieliczki. Sama miejscowość bywa celem wielu przyjezdnych, którzy chcą zobaczyć niepołomicki zamek, oryginalny neogotycki ratusz czy wzorowany na krakowskim rynek. W pobliżu miasta leży sporych rozmiarów kompleks leśny – Puszcza Niepołomicka. Zajmuje ona większość obszaru kolejnej miejscowości – Kłaja. Ta niewielka wieś liczy zaledwie 3,5 tys. mieszkańców, jest jednak rozwinięta gospodarczo – znajdują się tu duże ośrodki przemysłu drzewnego oraz tworzyw sztucznych.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Gdzie jeszcze zamówisz nasze szkło na wymiar z dostawą?

Wykonujemy artykuły szklarskie na zamówienie i na wymiar zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia – bez względu na to, czy nasz produkt ma trafić do domu, biura czy instytucji użyteczności publicznej. Podejmujemy się współpracy z osobami z terenu całej Małopolski – skontaktuj się z nami w szczególności, jeżeli potrzebujesz:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220