607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na wymiar i inne usługi szklarskie w Nowym Sączu

Szukasz usług profesjonalnego szklarza? Chcesz zlecić wykonanie kilku szyb na wymiar lub zabudowy ze szkła do Twojego biura? Poznaj naszą ofertę. Realizujemy zarówno tradycyjne, jak i niestandardowe usługi. Dbamy o każdy etap tworzenia produktu: począwszy od doboru materiału, przez wykorzystanie odpowiedniej techniki szklarskiej, po staranne wykończenie.

Nasza oferta w zakresie szkła na wymiar w Nowym Sączu

Nasz zakład szklarski wykona dla Państwa produkty na zamówienie i na wymiar. Świadczymy usługi w okolicach Nowego Sącza oraz innych miast znajdujących się na terenie Małopolski. Zaopatrzymy w artykuły szklarskie zarówno Klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

Zachęcamy do odwiedzenia galerii, w której znajdą Państwo nasze przykładowe realizacje.

Szyby bezpieczne

Szyby bezpieczne to jeden z najczęściej zamawianych przez naszych Klientów produktów. Oferujemy artykuły dopasowane do stolarki okiennej i drzwiowej oraz kabin prysznicowych. Chętnie zrealizujemy także niestandardowe zamówienie – wyposażymy w szyby antywłamaniowe witryny sklepu czy wykonamy taflę ze szkła hartowanego w dowolnym rozmiarze.

Szkło na wymiar

Nasza oferta w zakresie szkła na wymiar obejmuje rozmaite produkty. Wykonamy dla Państwa meble – stworzymy artykuły całoszklane lub podejmiemy się współpracy ze stolarzami. Zrobimy blaty ochronne, półki, podstopnice. Dużym powodzeniem wśród naszych Klientów cieszą się panele szklane – w szczególności kuchenne, wykonywane z kolorowego szkła typu lacobel.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Przegrody i zabudowy szklane

Wykonywane przez nasz zakład przegrody i zabudowy szklane sprawdziły się już w wielu biurach, instytucjach, hotelach czy punktach usługowych. Stworzymy dla Państwa szklane ściany z wykorzystaniem dowolnej techniki szklarskiej – wykonamy nadruk na szkle lub zmatowimy część tafli, poddając ją piaskowaniu. W placówkach, gdzie wymagane jest zachowywanie podwyższonych standardów bezpieczeństwa, zamontujemy szyby zespolone.

Lustra na wymiar

Nasze lustra to gwarancja bezpieczeństwa i estetyki wykonania. Oferujemy produkty dostosowane do różnych typów pomieszczeń, sprawdzające się zarówno w domach, mieszkaniach, jak i placówkach użyteczności publicznej. Nasi Klienci mogą wybierać spośród luster łazienkowych, bezpiecznych oraz fazowanych (ze specjalnie ściętymi krawędziami, efektownie załamującymi światło).

Zobacz galerię

Nowy Sącz – podstawowe informacje

Nowy Sącz to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego. Stanowi ważny punkt komunikacyjny na mapie Polski – krzyżują się tutaj trzy drogi krajowe: 28, 75 i 87. Położenie geograficzne przyciąga tu przyjezdnych – szczególnie turystów spragnionych kontaktu z naturą. Miejscowość leży w otoczeniu masywów górskich. Od południa miasto ogranicza Beskid Sądecki, od zachodu Beskid Wyspowy, na wschodzie zaś w Kotlinę Sądecką wcina się wąski pas Beskidu Niskiego. Blisko stąd także do Jeziora Rożnowskiego. Ciekawostką historyczną jest fakt, że miejscowość należy do najstarszych miast Małopolski i była lokowana już w 1292 roku.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miasta, w których nas znajdziesz

Nowy Sącz to nie jedyne miasto, gdzie świadczymy usługi szklarskie. Skontaktuj się z nami, jeśli zainteresowała Cię nasza oferta w zakresie szkła na wymiar. Zachęcamy do wykonania telefonu lub napisania maila wszystkich, którzy potrzebują:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220