607 514 220 - Andrzej andrzejtw1@gmail.com
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Nowym Targu i okolicach

Jesteśmy zakładem szklarskim, który zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta – nie tylko wykonujemy funkcjonalne i estetyczne artykuły szklane, ale także tworzymy produkty na indywidualne zamówienie. Poszerzamy również stale obszar działalności – Nowy Targ to tylko jedno z wielu miast, w którym obsługujemy Klientów.

Nasza oferta szkła na wymiar w Nowym Targu

Proponujemy Państwu artykuły wykonywane z najlepszej jakości szkła spełniającego wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa. Wiemy, że o estetyce decyduje nie tylko oryginalny i indywidualnie dopasowany projekt, ale także precyzyjne wykonanie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć produkty niebanalne i spełniające oczekiwania każdego Klienta (koniecznie sprawdź nasze realizacje). Wykonujemy m.in.:

Szyby okienne i drzwiowe

Nasze szyby okienne i drzwiowe posiadają wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Wykonujemy produkty z wybranego przez Klienta tworzywa. Oferujemy szyby zespolone, które nie rozpadają się nawet po stłuczeniu, czy zapewniające maksymalną ochronę szyby antywłamianiowe.

Meble i blaty szklane

Wykonamy dla naszych Klientów meble i blaty szklane na zamówienie i na wymiar – z wybranego typu szkła, o dowolnym rozmiarze. Zrobimy zarówno samodzielne blaty do stolika, ławy, jak i blaty ochronne (np. na biurko). Nasze produkty ozdobimy i wykończymy w wybrany przez Państwa sposób – przykładowo stworzymy wybrany wzór na tafli, wykorzystując technikę piaskowania.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Półki szklane

Wykonujemy półki szklane montowane bezpośrednio do ściany lub wyposażamy w nie meble. Chętnie współpracujemy ze stolarzami, by tworzyć kompleksowe produkty stanowiące połączenie dwóch najszlachetniejszych tworzyw – szkła i drewna.

Balustrady ze szkła

Nasze balustrady szklane to gwarancja nowoczesnego wyglądu i bezpieczeństwa. Produkty wykonujemy ze szkła hartowanego – odpornego na nacisk, uderzenia oraz zmiany temperatury. Oferujemy zarówno balustrady wewnętrzne – na klatki schodowe, antresole – jak i zewnętrzne – na balkony, tarasy.

Zobacz galerię

Panele szklane

Szukasz alternatywy dla płytek w kuchni? Wybierz nasze panele szklane! Większość Klientów montuje je między blatem roboczym a górnymi szafkami, zabezpieczając tym samym ścianę przed zabrudzeniami oraz działaniem wysokiej temperatury. Oferujemy panele ze szkła typu lacobel – kolorowej tafli z eleganckim połyskiem (materiał dostępny jest w szerokiej gamie barw). Na Państwa życzenie wykonamy również produkt z nadrukiem, napisami czy grafiką.

Nowy Targ – krótko o miejscowości

Nowy Targ to miasto położone w południowej Małopolsce. Jest największym miastem Podhala i głównym ośrodkiem komunikacyjnym oraz gospodarczym tego regionu. Wielu przyjezdnych traktuje Nowy Targ jako bazę wypadową w rejony położone bliżej Zakopanego oraz Tatry. Nieco bliżej miejscowości znajduje się  mniejsze, ale równie urokliwe pasmo górskie Gorce – z najwyższym szczytem Turbaczem. Przez samo miasto także przebiegają liczne szlaki piesze, na trasie których znajdują się lokalne zabytkowe kościoły i pomniki.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miasta, w których skorzystasz z naszych usług szklarskich

Dbamy o to, by się rozwijać – chcemy wykonywać coraz lepsze artykuły szklarskie dla coraz większej ilości Klientów. Działamy głównie na terenie Małopolski – zachęcamy do kontaktu wszystkich, których interesuje nasza oferta w zakresie:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 514 220

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220