607 514 220 - Andrzej andrzejtw1@gmail.com
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na wymiar w Rabce i Mszanie Dolnej

Szukasz profesjonalnego zakładu szklarskiego, który wykona dla Ciebie artykuły na indywidualne zamówienie? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Większość produktów ze szkła tworzymy na wymiar, uwzględniając indywidualne życzenia Klientów w zakresie metod obróbki szkła, parametrów tafli oraz dodatkowych walorów dekoracyjnych.

Usługi szklarskie w Rabce i Mszanie Dolnej – nasza oferta

Zgłoś się do nas bez względu na to, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy firmowym. Wyposażymy w artykuły szklarskie Twoje mieszkanie lub dom, a także biuro czy instytucję. Obsługujemy również placówki publiczne, punkty usługowe i lokale. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich tych, którzy potrzebują szkła na wymiar z dostawą. Oferujemy:

Zastanawiasz się, jak prezentują się nasze dotychczasowe realizacje? Zapoznaj się z galerią!

Szyby bezpieczne

W ofercie szyb bezpiecznych posiadamy produkty hartowane odporne na nacisk, o kilkukrotnie większej niż w przypadku tradycyjnych artykułów wytrzymałości. Osobom, którym zależy na jak najwyższych standardach bezpieczeństwa, polecamy nasze szyby antywłamaniowe.

Szyby piaskowane

Wiemy, jak ważne są walory nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne produktów. Nasze szyby piaskowane to artykuły matowione, półprzeźroczyste. W zależności od preferencji Klienta zmatowimy tylko część szyby lub za pomocą techniki piaskowania wykonamy na szkle nadruk bądź grafikę.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Panele szklane

Panele szklane to produkt idealny do kuchni i łazienki. Nie posiada zagłębień i fug, co decyduje o jego przewadze nad tradycyjną glazurą. Tworzone przez nasz zakład szklarski panele wykonywane są z kolorowego szkła typu lacobel. Bogata gama barw gwarantuje dopasowanie do każdego pomieszczenia.

Półki i szkło do mebli

Oferujemy szkło na blaty i do mebli. Dużym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się półki szklane. Nasz zakład szklarski chętnie podejmuje się współpracy ze stolarzami – dostarczamy wysokiej jakości szkło do kuchni, zabudowy meblowej, okien czy drzwi.

Balustrady szklane

Nasze balustrady szklane z powodzeniem znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Instalujemy je na schodach, półpiętrach, antresolach, balkonach czy tarasach. Polecamy także – dla lepszego efektu wizualnego – dostępne w naszym zakładzie szklarskim podstopnice szklane.

Zobacz galerię

Garść informacji o Rabce i Mszanie Dolnej

Rabka to miasto zlokalizowane w południowo-zachodniej części województwa małopolskiego. Liczy blisko 13 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię 36 km kw. Miejscowość jest ważnym ośrodkiem komunikacyjnym w południowej Polsce – przebiegają przez nią drogi krajowe nr 7, 28 oraz 47. Rabka została okrzyknięta ,,Miastem Dzieci Świata” – znajduje się tu Muzeum Orderu Uśmiechu oraz rodzinny park rozrywki Rabkoland. W niedalekim sąsiedztwie leży Mszana Dolna – miasto z liczbą ludności nieprzekraczającą 8 tys. Miejscowość jest atrakcyjna turystycznie – blisko stąd do najwyższych szczytów Beskidu Wyspowego, a rozwinięta infrastruktura hotelowo-noclegowa w Mszanie Dolnej ułatwia przyjezdnym efektywny wypoczynek.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miasta, w których oferujemy szkło na wymiar

Staramy się w jak największym stopniu odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Poszerzamy ofertę, wykonujemy produkty na indywidualne zamówienie, a także docieramy z artykułami szklarskimi do coraz większej ilości miast. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 514 220

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220