607 514 220 - Andrzej andrzejtw1@gmail.com
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na wymiar i inne usługi szklarskie w Skawinie

Szukasz zakładu szklarskiego, który stworzy dla Ciebie niestandardowy produkt z szkła o wybranych właściwościach? Świetnie trafiłeś! Większość naszych projektów wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Wyposażamy w szyby, meble i inne artykuły ze szkła mieszkania, biura, placówki publiczne czy punkty usługowe.

Nasza oferta w zakresie szkła na wymiar w Skawinie

Tworzymy artykuły szklane najwyższej jakości. Nasz zakład z siedzibą w Nowym Wiśniczu stale rozszerza ofertę i zakres działalności. Kolejnym miastem, w którym można skorzystać z naszych usług, jest Skawina. Wykonamy dla Ciebie m.in.:

Zachęcamy do sprawdzenia, jak poradziliśmy sobie z dotychczasowymi realizacjami.

Szyby okienne i drzwiowe

Wykonamy szyby okienne i drzwiowe dostosowane do stolarki w Twoim domu. Wyposażymy nasze produkty w dodatkowe parametry – izolację akustyczną czy podwyższoną wytrzymałość. Stworzymy szyby hartowane (nawet 7-krotnie odporniejsze na nacisk niż tradycyjne tafle), bezpieczne (nierozpadające się po stłuczeniu), oraz zespolone (składające się z kilku szyb).

Kabiny prysznicowe

Nasz zakład szklarski wykonuje solidne i funkcjonalne kabiny prysznicowe – z powodzeniem zamówisz u nas kwadratową kabinę bez brodzika czy produkt dopasowany do narożnika. Oferujemy także parawany nawannowe dla tych, którzy nie chcą wybierać między wanną a prysznicem.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Balustrady szklane

Balustrady szklane wyglądają efektownie, a przy tym lekko i elegancko. Można zamontować je na schodach, antresoli, półpiętrze, a także balkonie czy tarasie. Wyjątkowo będą się prezentować ze szklanymi podstopnicami, które również oferuje nasz zakład.

Półki ze szkła

Wykonamy samodzielne półki ze szkła, wyposażymy także w nasze produkty meble wykonane z innego materiału. Stworzymy szklane blaty ochronne, fronty szafek kuchennych, szuflady. Nasz zakład szklarski chętnie podejmuje się również współpracy ze stolarzami, by tworzyć kompleksowe produkty na zamówienie.

Zobacz galerię

Kolorowe panele szklane

Panele szklane to produkt polecany do pomieszczeń, w których ważne jest zabezpieczenie ścian przed działaniem wilgoci i wysokiej temperatury. Z powodzeniem montowane są w kuchni i łazience. Pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także dekoracyjną – szczególnie, jeśli zostaną wykonane z kolorowego szkła typu lacobel.

Lustra na wymiar

Stworzymy zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne lustra na wymiar. Wykończymy ich krawędzie techniką fazowania, dzięki czemu zyskają dodatkowy walor dekoracyjny. Wykonamy lustro do łazienki, także to bezpieczne, dostosowane do pomieszczeń o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa.

Krótko o Skawinie

Skawina to gminne miasto leżące w zachodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość zajmuje obszar około 20 km kw. i liczy ponad 23 tys. mieszkańców. Skawinę od Krakowa dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów, dlatego w mieście osiedla się wiele osób pracujących na terenie aglomeracji krakowskiej. Miejscowość słynie z rozwiniętego przemysłu, szczególnie spożywczego. Na terenie miasta produkowane są m.in. paluszki ,,Lajkonik” czy kawa zbożowa ,,Inka”. W miejscowości znajduje się także elektrownia oraz huta aluminium. Mimo przemysłowego charakteru, miasto ma swój urok – zabytkowy Rynek, Ratusz czy Pałacyk ,,Sokół” usytuowany skawińskim parku cieszą oczy mieszkańców oraz przyjezdnych.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Gdzie jeszcze oferujemy nasze usługi szklarskie?

Z naszych usług szklarskich korzystają osoby prywatne i przedsiębiorcy na terenie całej Małopolski. Docieramy do wielu miast, dlatego skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 514 220

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220