607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Tarnowie i okolicach

Szukasz sprawdzonego zakładu, który wyposaży w artykuły szklane Twoje mieszkanie lub biuro? Świetnie trafiłeś. Nasze produkty wykonujemy na zamówienie i na wymiar, uwzględniając uwagi Klienta. Dbamy o to, by nasze szklane tafle zachwycały nie tylko jakością wykonania i wyglądem, ale także były dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli mieszkań i przedsiębiorców.

Nasze usługi szklarskie w Tarnowie – sprawdź, co wykonamy dla Ciebie!

Proponujemy Państwu artykuły szklane wykonane z różnych materiałów i przy wykorzystaniu odmiennych technik obróbki. Tworzymy produkty funkcjonalne, ozdobne i bezpieczne. Dysponujemy materiałami sprawdzającymi się w trudnych warunkach – przy zmiennej pogodzie, wysokiej wilgotności bądź w przypadku dużych wahań temperatury. Spośród naszych usług najchętniej wybierane są:

Szyby bezpieczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szyby bezpieczne, które zostały wzmocnione w procesie hartowania. Klientom mającym duże wymagania w zakresie bezpieczeństwa oferujemy szyby zespolone. Nasze produkty mają rozmaite zastosowanie – nadają się do stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdzą się jako elementy szklanych mebli czy ochronne blaty.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Lustra na wymiar

Wykonujemy lustra o zróżnicowanych parametrach i unikatowym designie. Nasi Klienci chętnie wybierają nasze funkcjonalne lustra łazienkowe oraz decydują się na nietłukące lustra bezpieczne. Zapewniamy szeroki wybór produktów ozdobnych – efektowne lustra fazowane z powodzeniem ozdobią i optycznie powiększą przedpokój, salon czy gabinet.

Panele szklane

Panele szklane to świetna i wygodna alternatywa dla płytek. Są znacznie funkcjonalniejsze niż glazura – brak fug sprawia, że nie wymagają czasochłonnego czyszczenia i są wyjątkowo higienicznym rozwiązaniem. Szczególną popularnością cieszą się panele ze szkła kolorowego typu lacobel.

Zobacz galerię

Zabudowy szklane

To usługa, z której często korzystają właściciele firm oraz opiekunowie placówek publicznych. Wyposażamy biura w szklane przegrody. Wykorzystujemy wybrane przez Klienta typy szkła: witryny sklepowe zabezpieczamy za pomocą szyb antywłamaniowych, sale konferencyjne chronimy przed wzrokiem ciekawskich przy wykorzystaniu szkła piaskowanego o ograniczonej przejrzystości.

Szyby prysznicowe i kabinowe

Wykonujemy szyby do kabin prysznicowych wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się parawany nawannowe – to produkt stworzony z myślą o tych, którzy nie chcą wybierać między wanną a prysznicem. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa i trwałości – posłużą Państwu długie lata.

Kogo zapraszamy do współpracy?

Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Z powodzeniem realizujemy zamówienia dla mniejszych i większych firm. W artykuły szklarskie wyposażamy domy i mieszkania, biura, placówki użyteczności publicznej, instytucje, rozmaite zakłady i punkty usługowe. Chętnie podejmujemy się współpracy ze specjalistami z innych dziedzin – szczególnie ze stolarzami. Pozwala nam to tworzyć kompleksowe produkty – meble ze szklanymi elementami czy transparentne balustrady ze szkła posiadające drewniane poręcze. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Garść informacji o Tarnowie

Tarnów jest miastem położonym w północno-wschodniej Małopolsce. Zajmuje powierzchnię ponad 70 km kw. i liczy około 100 tys.mieszkańców. Miasto jest istotnym punktem na mapie Polski – pełni rolę ośrodka zarówno turystycznego, kulturalnego jak i gospodarczego. To tu znajduje się siedziba grupy Azoty – jednego największych producentów branży chemicznej w naszym kraju. Tarnów chętnie odwiedzają turyści. Zwiedzających przyciąga sąsiedztwo gór oraz unikatowa architektura. Zabytkowy zespół urbanistyczny ma szczególne znaczenie historyczne. Miasto rozwija się także kulturalnie – sporo tu imprez i wydarzeń, także o ogólnopolskim zasięgu, jak np. Ogólnopolski Festiwal Komedii „Talia”.

Zasięg usług naszego zakładu szklarskiego

Dbamy nie tylko o bogatą i zróżnicowaną ofertę, ale także o to, by docierać do jak największej ilości Klientów zainteresowanych naszymi usługami. Dlatego stale rozszerzamy obszar działalności. Zastanawiasz się, czy wykonamy dla Ciebie artykuły szklarskie? Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220