607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Trzcianie, Iwkowej, Rajbrocie i Czchowie

Potrzebujesz szkła na wymiar? Szukasz profesjonalnych usług szklarskich? Chcesz zamówić szyby z dostawą do Trzciany, Iwkowej bądź Rajbrota lub Czchowa? Dobrze trafiłeś! Nasz zakład wykona dla Ciebie wysokiej jakości artykuły szklarskie. Zgłoś się do nas bez względu na to, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy firmowym – wyposażymy w dekoracyjne i funkcjonalne produkty Twoje mieszkanie, biuro czy punkt usługowy.

Nasza oferta usług szklarskich w Trzcianie, Iwkowej, Rajbrocie i Czchowie

Uważamy się za fachowców w swojej dziedzinie. Służymy doradztwem w zakresie rozwiązań aranżacyjnych oraz technicznych. Chcemy, aby każdy Klient był w pełni zadowolony z naszych usług, dlatego stosujemy zróżnicowane materiały i metody obróbki szkła. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

Zastanawiasz się, jak wyglądają nasze produkty? Możesz obejrzeć je tutaj.

Szyby okienne i drzwiowe

Wykonamy bezpieczne szyby okienne i drzwiowe zabezpieczone folią PVB. W naszej ofercie dostępne są również szyby zespolone – na życzenie Klienta wyposażone w dodatkowe właściwości termoizolacyjne i dźwiękoszczelne. Właścicielom punktów usługowych polecamy z kolei szyby antywłamaniowe.

Lustra na wymiar

Stworzymy produkty okrągłe, prostokątne, kwadratowe o dowolnych wymiarach. Mamy w ofercie lustra przeznaczone specjalnie do łazienek. Rodziców mogą zainteresować usługi w zakresie nierozpadających się (nawet po stłuczeniu) luster bezpiecznych. Estetom proponujemy lustra fazowane – z dekoracyjnie ściętymi krawędziami.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szkło kolorowe lacobel

Sporo naszych Klientów decyduje się na panele szklane z tworzywa nazywanego lacobelem. To szkło z gładką fakturą i połyskiem dostępne jest w szerokiej gamie barw i wzorów, co pozwala na dopasowanie produktu do własnej wizji wnętrza.

Półki, blaty i meble szklane

Nasz zakład szklarski produkuje szkło na blaty i do mebli. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do Klientów indywidualnych – dostarczamy także artykuły szklarskie stolarzom. Wykonujemy blaty samodzielne, ochronne, półki szklane, przeszklenia do szaf i szafek, fronty szuflad i wiele innych.

Podstopnice ze szkła

Wykonamy podstopnice ze szkła w dowolnej kolorystyce, całkowicie transparentne lub półprzezroczyste. Osobom, które cenią konstrukcje całoszklane, polecamy efektowne (i co ważne – w pełni bezpieczne) połączenie podstopnic i szklanych balustrad.

Zobacz galerię

Trzciana, Iwkowa, Rajbrot, Czchów – o miejscowościach

Trzciana to niewielka wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie bocheńskim. Miejscowość wyróżnia się walorami przyrodniczymi – malowniczym położeniem na Pogórzu Wiśnickim czy obecnością pomników przyrody. Nieco większą wsią jest zlokalizowana w powiecie brzeskim Iwkowa, licząca ok. 2700 mieszkańców i zajmująca powierzchnię 47 km kw. Sporo tu zabytkowych kapliczek, spośród których najbardziej interesującą jest pustelnia św. Stefana. Zabytkami o znaczeniu historycznym (drewnianym kościołem z efektowną polichromią) może pochwalić się również Rajbrot – wieś położona w środkowej części województwa małopolskiego, w powiecie bocheńskim. Czchów to jedyna miejscowość spośród tych czterech, która posiada prawa miejskie. Miasto to jest jednak niewielkie, a jego liczba ludności nie przekracza 2400.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

W jakich miejscowościach możesz zamówić nasze szkło na wymiar?

Z naszych usług korzysta coraz większa liczba Klientów, dlatego staramy się poszerzać nie tylko zakres usług, ale i zasięg naszej działalności. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców i osób prywatnych głównie z terenów Małopolski. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220