607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Wadowicach

Szukasz zakładu szklarskiego, który wykona dla Ciebie produkty na wymiar z dostawą? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Tworzymy artykuły na indywidualne zamówienie. Wykonamy dla Ciebie szybę o wysokiej wytrzymałości, a we współpracy ze stolarzami zrobimy meble z wykorzystaniem ozdobnego szkła.

Nasza oferta w zakresie szkła na wymiar w Wadowicach

Większość artykułów szklarskich wykonujemy na zamówienie i na wymiar – stosunkowo często zwracają się do nas Klienci, którzy potrzebują niestandardowego produktu. Wykorzystujemy rozmaite materiały, stosujemy zróżnicowane techniki obróbki szklarskiej – wszystko po to, by stworzyć produkt spełniający indywidualne oczekiwania. W naszej ofercie można znaleźć m.in.:

Zachęcamy także do odwiedzenia galerii i zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Szyby bezpieczne

Zależy Ci na wytrzymałości? Wybierz produkty ze szkła hartowanego odpornego na nacisk i uderzenia. Jesteś rodzicem? Zamów nasze szyby bezpieczne – w razie stłuczenia odłamki szkła pozostaną na miejscu, nie powodując obrażeń wśród najmłodszych domowników.

Szyby piaskowane

Szyby piaskowane są matowe i półprzezroczyste. Nasi Klienci chętnie wybierają je do kabin prysznicowych – dzięki temu, że takie szkło zapewnia intymność, z łazienki oprócz osoby biorącej prysznic może korzystać również inny domownik. Produkty piaskowane mają także walor dekoracyjny – za pomocą tej techniki jesteśmy w stanie stworzyć na szkle wybraną grafikę lub napis.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Panele szklane

Dużym powodzeniem w naszym zakładzie szklarskim cieszą się panele szklane ze szkła kolorowego typu lacobel. To produkty estetyczne (nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy barw) oraz praktyczne – brak fug czyni je bardziej funkcjonalną i higieniczną alternatywą dla tradycyjnych kafelków.

Podstopnice szklane

Szklane schody to rozwiązanie aranżacyjne, które przenosi się z galerii i biur do domów. Lekka konstrukcja pasuje do wnętrz w każdym stylu, optycznie je powiększa i doświetla. Poza podstopnicami oferujemy także balustrady szklane dla pełnego, spójnego efektu wizualnego.

Meble i blaty ze szkła

Tworzymy meble i blaty ze szkła. Wykonamy samodzielne, wiszące bądź stojące półki, wyposażymy także w szklane elementy istniejące już meble. Stworzymy blat do montażu na drewnianych czy stalowych nogach, a także produkt pełniący funkcję ochronną i zabezpieczający inne powierzchnie.

Zobacz galerię

Lustra na wymiar

Nasze łazienkowe lustra wykonane na wymiar sprawdzą się w nawet najbardziej nieustawnym pomieszczeniu. Jeżeli wśród domowników znajdują się dzieci, polecamy skorzystać z naszej oferty w zakresie luster bezpiecznych – o podwyższonej wytrzymałości, nietłukących się.

Wadowice – informacje o miejscowości

Wadowice to powiatowe miasto w zachodniej Małopolskiej. Miejscowość liczy blisko 20 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię 10 km kw. To istotny na mapie naszego kraju węzeł komunikacyjny – przez miasto przebiegają drogi krajowe nr 28 i 52. Wadowice położone są w malowniczym otoczeniu Beskidu Małego, przez miejscowość zaś przepływa rzeka Skawa. Istotna jest turystyczna funkcja miasta – związana nie tylko z bliskością pasm górskich, ale także historią, a w szczególności zaś – osobą Jana Pawła II.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Inne miasta, w których świadczymy usługi szklarskie

Wadowice to tylko jedno z wielu miast, w którym świadczymy usługi szklarskie. Dostarczamy nasze produkty osobom prywatnym i przedsiębiorcom na terenie całej Małopolski. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220