607 514 220 - Andrzej andrzejtw1@gmail.com
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Usługi szklarskie w Wieliczce

Skorzystanie z usług naszego zakładu szklarskiego to gwarancja zadowolenia – wykonujemy produkty jednocześnie estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe. Nasza bogata oferta sprawia, że Klienci zlecają nam kompleksowe wyposażenie domu czy biura w artykuły szklane. Kolejnym miastem, do którego dostarczamy nasze produkty, jest Wieliczka.

Szkło na wymiar w Wieliczce – nasza oferta

Większość artykułów szklarskich wykonujemy na zamówienie i na wymiar – dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dysponujemy rozmaitymi materiałami i technikami obróbki szkła. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

Szyby bezpieczne

Oferujemy Państwu szyby, które sprawdzą się w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie podwyższonych standardów bezpieczeństwa. Wyposażymy witryny sklepowe w szyby antywłamaniowe, a placówki publiczne w szyby bezpieczne, nietłukące się. Zadbamy także o bezpieczeństwo Państwa domu, montując w oknach oraz drzwiach wytrzymałe szyby hartowane.

Panele szklane

Panele szklane są jednym z produktów cieszących się wśród naszych Klientów wyjątkową popularnością. Produkty te polecamy w szczególności do kuchni i łazienek – z powodzeniem ochronią one ściany przed działaniem wilgoci oraz wysokiej temperatury. Sprawdzą się jako alternatywa dla tradycyjnych płytek i dodatkowo ułatwią utrzymanie czystości w pomieszczeniu.

Zabudowy szklane

To propozycja dla Klientów firmowych lub osób, które marzą o przeszklonym patio czy ogrodzie zimowym. Nasze przegrody i zabudowy szklane wykonane są z wysokiej jakości szkła. Ich solidna konstrukcja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, a podwyższona izolacja akustyczna – dodatkowy komfort.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Podstopnice i balustrady szklane

Szklane schody w mieszkaniu? Dlaczego nie! Wykonamy dla Państwa zarówno podstopnice, jak i balustrady ze szkła. Taka konstrukcja będzie prezentowała się pięknie, a jednocześnie lekko – nie przytłoczy pomieszczenia i wpasuje się we wnętrza w każdym stylu.

Kabiny prysznicowe

Stworzymy kabinę prysznicową pasującą na każdej, nawet najbardziej niestandardowej łazienki. Wyposażymy także Państwa wannę w szklany parawan, co pozwoli co wieczór wybierać między długą kąpielą a szybkim prysznicem.

Szkło kolorowe, matowe, ozdobne…

Dbamy o funkcjonalność i bezpieczeństwo naszych produktów, nie zapominamy jednak o tak cenionej przez Klientów funkcji dekoracyjnej artykułów szklarskich. Oferujemy matowe szyby piaskowane, kolorowe panele ze szkła typu lacobel czy zdobienia ornamentowe.

Zobacz galerię

Wieliczka – informacje o miejscowości

Wieliczka to miejscowość leżąca w środkowej Małopolsce, zaledwie kilkanaście kilometrów od stolicy województwa – Krakowa. Miasto zajmuje powierzchnię około 13 km kw. i jest zamieszkiwane przez ponad 20 tys. mieszkańców. Miejscowość stanowi sypialnię dla wielu osób pracujących na terenie aglomeracji krakowskiej, to jednak nie jedyna funkcja miasta. Miejscowość jest znanym w całej Polsce ośrodkiem turystycznym. Jego główna atrakcja to zabytkowa już kopalnia soli ,,Wieliczka”, znajdująca się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

 

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Nasze usługi szklarskie w innych miastach

Nasze artykuły szklarskie docierają do coraz większej ilości miast na terenie całej Małopolski. Zachęcamy do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców – wszystkich tych, którzy szukają:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 514 220

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220