607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na wymiar

Potrzebujesz szklanych frontów do szafek kuchennych? Interesuje Cię wykonanie blatu ze szkła do stolika? A może zastanawiasz się, jak w Twoim domu będą prezentować się szklane podstopnice? Zapoznaj się z naszą ofertą – wyposażymy w artykuły ze szkła Twoje mieszkanie, biuro czy punkt usługowy.

Szkło na wymiar w Wiśniczu i pobliskich miejscowościach

Wśród produktów wykonywanych przez nasz zakład szklarski na zamówienie i na wymiar znajdą Państwo między innymi:

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do odwiedzenia galerii i zapoznania się z przykładowymi realizacjami.

Szkło bezpieczne na wymiar

Wykonujemy szklane przegrody i zabudowy, balustrady oraz podstopnice. Wszystkie te produkty wymagają zastosowania szkła bezpiecznego. Dzięki technice hartowania szkło jest nie tylko wzmocnione (nawet do 7 razy odporniejsze niż tradycyjna tafla), ale także w razie stłuczenia nie powoduje obrażeń – rozpada się bowiem na bardzo drobne i nieostre kawałki.

Zobacz galerię

Szkło na wymiar do kuchni

Panele szklane montowane między blatem a rządem górnych szafek z powodzeniem zastępują glazurę. Łatwo utrzymać je w czystości, gdyż nie mają fug. Ze względu na bogactwo wzorów i kolorów (oferujemy szkło na wymiar z grafiką, nadrukiem, napisami etc.) stanowią nie tylko funkcjonalny, ale i dekoracyjny element aranżacji kuchni.

Szkło na wymiar do szafy

Wykonamy przeszklenia do szaf, szklane półki, a także – lustra na drzwi. Popularnością cieszą się wśród Klientów szczególnie lustra fazowane – z krawędziami ściętymi w sposób, który zapewnia efektowne załamywanie się światła.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szkło na wymiar na stoliki i stoły

Współpracujemy ze stolarzami, dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć dla Państwa kompleksowe, oryginalne produkty. Wykonujemy szklane blaty – zarówno samodzielne, bezpośrednio łączone z pozostałymi elementami konstrukcyjnymi mebla, jak i ochronne.

Kolorowe szkło na wymiar

Kolorowe szkło na wymiar to propozycja dla wymagających estetów. Zapewniamy wybór spośród dwóch typów szkła – lacobel i lacomat – dostępnych w szerokiej gamie barw: od klasycznej bieli, przez pastele po neony. W ofercie posiadamy również usługę szkła ornamentowego (z wytłoczonymi żłobieniami, deseniami).

Do kogo kierujemy naszą ofertę usług szklarskich?

Wykonujemy artykuły ze szkła bezpiecznego i dekoracyjnego dla Klientów prywatnych i firm. Obsługujemy właścicieli mniejszych oraz większych przedsiębiorstw, wyposażamy biura, recepcje, gabinety medyczne, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie. Mamy na koncie współpracę z placówkami użyteczności publicznej, szkołami, przedszkolami, przychodniami, hotelami. Dowozimy artykuły szklarskie do domów i mieszkań, oferujemy również możliwość osobistego odbioru produktów. Nasz obszar działania koncentruje się wokół siedziby zakładu szklarskiego w Wiśniczu – większość zleceń realizujemy na terenie:

  • Starego i Nowego Wiśnicza,
  • Brzeska,
  • Rzezawy,
  • Bochni.

Rozwijamy się, a wraz z ilością projektów rośnie zasięg naszych usług. Dotychczas dostarczyliśmy artykuły szklarskie do następujących miejscowości: Nowego Sącza, Wadowic, Myślenic, Skawiny, Limanowej, Krakowa, Iwkowej, Kłaja, Trzciany, Tymbarka, Rajbrota, Tarnowa, Dobczyc, Gdowa, Czchowa, Niepołomic.

Szkło na wymiar – cennik w Bochni, Brzesku i okolicach

Nie posiadamy stałego cennika w zakresie szkła tworzonego na wymiar. Cena zależy bowiem przede wszystkim od rodzaju, zakresu i stopnia skomplikowania usługi – wykonanie blatu na stolik z tradycyjnego szkła będzie zapewne mniej kosztowne niż zrobienie ozdobnych przeszkleń do trzydrzwiowej szafy. Wiele zależy także od oczekiwań naszych Klientów – preferowanych materiałów, dodatkowych technik obróbki szklarskiej. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładniejsze informacje – zapewniamy, że wycena Twojego wymarzonego produktu nie zajmie nam więcej niż 30 sekund. Jeśli będziesz chciał, porozmawiamy o szczegółach naszej oferty, pomożemy także w sprawnym i szybkim złożeniu zamówienia.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220