607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Balustrady szklane

Zastanawiasz się, jak dodać schodom w Twoim domu lekkości? Chcesz nadać nowoczesny wygląd swojej firmie lub instytucji? Zapoznaj się z ofertą naszego zakładu szklarskiego w zakresie balustrad szklanych. Proponujemy Ci produkty wykonane z wysokiej jakości szkła, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, zrobione precyzyjnie i z dbałością o detale.

Nasze usługi w zakresie balustrad szklanych

Ofertę kierujemy do zarówno Klientów firmowych, jak i indywidualnych. Wykonujemy balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne, w tym:

Nasze produkty sprawdzają się zarówno w prywatnych domach czy mieszkaniach, jak i biurowcach, przychodniach, hotelach, centrach handlowych oraz wszelkich placówkach użyteczności publicznej.

Nasze przykładowe produkty mogą Państwo obejrzeć w galerii realizacji.

Balustrady szklane wewnętrzne

Zobacz galerię

Balustrady z okuciami i pochwytem

Proponujemy solidne balustrady szklane z okuciami ze stali nierdzewnej, a także produkty z pochwytem – poręczą drewnianą czy metalową. Dostosujemy się do życzeń Klienta, wykorzystując wybrany przez niego materiał oraz preferowane rozwiązania konstrukcyjne.

Balustrady całoszklane

Balustrady całoszklane nie posiadają widocznych metalowych, drewnianych czy innych elementów. To konstrukcje samonośne, montowane na aluminiowym profilu. Wykonujemy je z wytrzymałego, znoszącego duże obciążenia szkła hartowanego. Tafle łączymy ze sobą, wykorzystując gwarantującą estetykę technikę laminowania.

Balustrady szklane przy schodach

To świetny sposób na to, aby nadać lekkości wnętrzu, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo domownikom. Osobom ceniącym niebanalne rozwiązania polecamy połączenie transparentnych balustrad z podstopnicami szklanymi.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Balustrady szklane zewnętrzne

Balustrady szklane balkonowe

Dzięki szklanym balustradom będą Państwo jeszcze bardziej cieszyć się otwartą przestrzenią balkonu. Dajemy Klientom wybór między szkłem w pełni transparentnym lub matowionym czy ozdobionym grafikami.

Balustrady szklane przy tarasach

Część naszych Klientów decyduje się na montaż balustrad szklanych przy tarasach. To subtelna, wręcz niewidoczna ochrona przed upadkiem, szczególnie w przypadku małych dzieci. Dodatkowo tego rodzaju bariera może stanowić osłonę przed wiatrem – na życzenie Klienta wykonamy wyższą niż standardowa balustradę.

Cennik balustrad szklanych

Balustrady szklane wykonujemy na wymiar, każdorazowo uwzględniając życzenia Klienta. Całkowity koszt zamówienia zależy od kilku czynników: typu szkła, dodatkowych technik dekoracyjnych i metod obróbki (proponujemy Państwu balustrady szklane z nadrukiem lub ze szkła piaskowanego). Zapraszamy do szybkiego kontaktu – gwarantujemy, że w ciągu 30 sekund otrzymają Państwo informacje dotyczące cennika. Zachęcamy także do skorzystania z pomocy i doradztwa naszych fachowców.

Balustrady szklane w Nowym Wiśniczu i okolicach

Siedziba naszego zakładu szklarskiego znajduje się w Nowym Wiśniczu, tam też głównie działamy. Ponadto obsługujemy wielu Klientów pochodzących z:

  • Brzeska,
  • Bochni,
  • Rzezawy.

Z chęcią podejmujemy się zleceń również w innych miejscowościach. W szczególności zapraszamy do skorzystania z naszych usług szklarskich mieszkańców: Trzciany, Czchowa, Rajbrota, Nowego Sącza, Dobczyc, Krakowa, Iwkowej, Gdowa, Tymbarku, Myślenic, Limanowej, Kłaja, Tarnowa, Niepołomic, Wadowic.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220