607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lacobel „szkło kolorowe”

Transparentna szklana tafla wydaje Ci się mieć ograniczone walory dekoracyjne? Potrzebujesz materiału o oryginalnej barwie? Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie szkła typu lacobel. To kolorowe tworzywo ma nie tylko niebanalny wygląd, ale może także zostać wyposażone, po dodatkowej obróbce szklarskiej, w dodatkowe właściwości fizyczne.

Oferta w zakresie szkła lacobel w Bochni i okolicach

Wśród naszych produktów, tworzonych na zamówienie i na wymiar dla Klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych, znajdują się następujące artykuły:

Bezbarwne szkło lacobel

Osobom, którym zależy na dyskretnej ochronie ścian czy innych powierzchni, polecamy bezbarwne szkło lacobel. Dzięki hartowaniu może ono zostać wyposażone w wysokie parametry wytrzymałościowe. Laminacja zaś sprawi, że tafla stanie się nietłukącą szybą bezpieczną.

Szkło jednokolorowe lacobel

Wśród naszych Klientów znajdują się minimaliści, którym zależy na jednym, mocnym akcencie kolorystycznym we wnętrzu. Nasze szkło lacobel to w takim wypadku idealne rozwiązanie – zapewniamy wybór spośród delikatnych pasteli, mocnych neonów, a tradycjonalistom proponujemy białe szkło typu lacobel.

Zobacz galerię

Lacobel z grafiką, nadrukiem, napisami

Stworzyłeś spersonalizowany napis? Osobiście zaprojektowałeś grafikę? Przeniesiemy Twój wzór na szklaną taflę. Stworzymy w pełni zindywidualizowane panele szklane. Niebanalne desenie podniosą walory dekoracyjne wnętrz mieszkań i biur, zaś motywujące napisy dodadzą energii domownikom lub pracownikom.

Szkło lakierowane lacobel

Lacobel to szkło o gładkiej powierzchni i połysku. Może ono zostać zmatowione (częściowo lub w całości) w procesie piaskowania. W ofercie posiadamy również specjalne matowe szkło kolorowe – odpowiednik lacobelu o ograniczonej przejrzystości, tzw. lacomat.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Lacobel do kuchni

Jednym z najczęstszych zastosowań lacobelu są szklane panele kuchenne montowane między blatem roboczym a ciągiem górnych szafek. Pod względem funkcjonalności wygrywają z tradycyjną glazurą – są odporne zarówno mechanicznie, jak i termicznie, a dodatkowo nie mają fug i zagłębień, w których gromadzą się zanieczyszczenia.

Lacobel w Twoim domu lub firmie – gdzie realizujemy zamówienia?

Siedziba naszego zakładu szklarskiego to niewielkie małopolskie miasto – Nowy Wiśnicz. W związku z tym wiele zamówień realizujemy w okolicznych miejscowościach, głównie zaś:

  • Brzesku,
  • Bochni,
  • Starym i Nowym Wiśniczu,
  • Rzezawie.

Nie ograniczamy się jednak do najbliższej okolicy. Staramy się poszerzać obszar działalności i docierać z usługami do jak największej liczby Klientów. Dotychczas zrealizowaliśmy z powodzeniem projekty w miastach takich jak: Tarnów, Iwkowa, Rajbrot, Kłaj, Czchów, Dobczyce, Trzciana, Wadowice, Myślenice, Nowy Sącz, Kraków, Niepołomice, Limanowa, Tymbark, Gdów.

Udostępniamy możliwość odbioru paneli na miejscu (w siedzibie zakładu), a także oferujemy usługę dowozu produktów pod wskazany adres. Na życzenie Klienta możemy zamontować panele szklane w domu lub mieszkaniu.

Cennik szkła typu lacobel w pobliżu Nowego Wiśnicza

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz możliwości – szkło lacobel bezbarwne, ozdobne, w formie paneli szklanych, do łazienek, kuchni, pokojów i pomieszczeń biurowych. W zależności od techniki obróbki, dodatkowych efektów dekoracyjnych czy rozmiarów zamówienia koszt tafli lacobelu może być różny. Aby porozmawiać o szczegółach skontaktuj się z nami – zadzwoń, a przekonasz się, że po 30 sekundach uzyskasz wstępną wycenę. Udzielimy Ci także fachowych porad, pomożemy odnaleźć się w kwestiach technicznych i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty.

Zastanawiasz się, jak prezentują się nasze dotychczasowe realizacje? Zajrzyj tutaj!

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220