607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Lacomat – Matelac

Szkło lacomat to materiał matowy, o ograniczonej przezroczystości. Stanowi tworzywo niezwykle funkcjonalne – nie widać na nim zabrudzeń, a ewentualne zanieczyszczenia dają się łatwo usunąć. W związku z tymi właściwościami często montowane jest w szafkach, drzwiach, kabinach prysznicowych i pomieszczeniach biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi zastosowaniami szkła lacomat i ofertą naszego zakladu szklarskiego w tym zakresie.

Szkło lacomat w Brzesku, Wiśniczu i pobliskich miejscowościach

Naszą ofertę w zakresie szkła typu lacomat i innych usług szklarskich kierujemy do Klientów indywidualnych i firmowych z terenów Małopolski. Posiadamy siedzibę w Nowym Wiśniczu, dlatego większość projektów realizujemy w miastach takich jak:

  • Stary i Nowy Wiśnicz;
  • Bochnia;
  • Brzesko;
  • Rzezawa.

Obsługujemy także nieco dalej położone miejscowości, m.in.: Tarnów, WadowiceTrzcianę,  Limanową, Kraków, Dobczyce, Myślenice, Nowy Sącz, Iwkową, Rajbrot, Kłaj, Gdów, Czchów, Tymbark, Niepołomice. Zapraszamy do wszystkich do skorzystania z oferty naszego zakładu szklarskiego – także przedsiębiorców i mieszkańców spoza województwa małopolskiego. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii realizacji.

Szkło typu lacomat – co oferujemy?

Oferujemy Klientom szkło lacomat dostosowane wyglądem i właściwościami do ich potrzeb. Wśród naszych produktów znajdują się artykuły takie jak:

Zobacz galerię

Szkło matowe lacomat

Nasze szkło lacomat ma uniwersalne zastosowanie – może być montowane w domach, siedzibach firm, instytucjach i placówkach publicznych. Z powodzeniem sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Posiadamy w ofercie produkty o zróżnicowanej grubości – 4, 5, 6, 8 oraz 10 mm.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

 

Szkło decormat

Szkło decormat do złudzenia przypomina szkło piaskowane, jest jednak wykonywane inną metodą – taflę trawi się chemicznie. Można poddać ją dalszej obróbce szklarskiej – wykonać grafikę bądź nadruk na szkle. Materiał daje naprawdę szerokie możliwości aranżacyjne.

Drzwi z lacomatem

Lacomat znajduje zastosowanie także w stolarce drzwiowej. To materiał nadający się do drzwi przesuwnych (łączących pomieszczenia, ale także prysznicowych czy garderobianych). W szczególności sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych, jeśli nie chcemy, by sale konferencyjne i miejsca wspólnych spotkań były przeznaczone dla oczu wszystkich pracujących.

Lacomat do kuchni

Nieprzezierne i łatwe w utrzymaniu szkło jest idealnym wyborem, jeśli marzą nam się szklane fronty szafek kuchennych. Twórczy nieład i zapasy produktów spożywczych pozostaną ukryte przed wzrokiem gości, użycie szkła w pomieszczeniu zaś doświetli wnętrze i sprawi, że kuchnia będzie wydawała się większa.

Lacomat do szaf

Lacomat często wykorzystuje się do tworzenia drzwi do szaf. To rozwiązanie będzie wyglądało efektownie nie tylko w domu, ale także w rozmaitych punktach usługowych – gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Przyczyni się do stworzenia wrażenia schludności i porządku. Dodatkowy walor dekoracyjny zyska, jeśli zostanie połączone z odpowiednio dobranym oświetleniem.

Cennik szkła lacomat w Bochni i okolicach

Wykonujemy różne produkty ze szkła lacomat – półki, blaty, fronty szafek, panele szklane. Większość z tych artykułów tworzonych jest na zamówienie – tafle lacomatu robimy na wymiar. Nie podajemy w związku z tym dokładnego cennika – ostateczny koszt uzależniony jest zarówno od przeznaczenia produktu, jak i dodatkowych metod obróbki szkła preferowanych przez Klienta. Zachęcamy do kontaktu – dokonujemy wyceny w 30 sekund! Jeśli będziesz zainteresowany szczegółami bądź innymi usługami szklarskimi z naszej oferty, chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Oferujemy także dowóz artykułów i montaż w domu Klienta.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220