607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło ornamentowe

Aby uzyskać szyby ornamentowe, walcujemy płynne szkło między dwoma cylindrami – jednym płaskim, a drugim z wygrawerowanym wzorem. Wytłaczamy różne desenie, oferujemy dodatkową obróbkę (np. piaskowanie) oraz szeroką gamę kolorystyczną produktów. Nasz zakład, obsługujący Klientów głównie z okolic Brzeska i Bochni, dostarcza wysokiej jakości szkło ornamentowe firmom, placówkom publicznym, instytucjom oraz osobom prywatnym.

Nasze usługi szklarskie w zakresie szkła ornamentowego

Część naszych Klientów decyduje się na dodatkową obróbkę szklarską, dzięki czemu cieszą oni się produktami dostosowanymi do potrzeb – zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i parametrów szkła. W ofercie posiadamy m.in.:

Szkło ornamentowe hartowane

Nasze szkło ornamentowe nie tylko świetnie się prezentuje, ale także jest w pełni bezpieczne. Dzięki technice hartowania wykazuje odporność na uderzenia, nacisk, odkształcenia. Te właściwości pozwalają na stosowanie szkła ornamentowego na elewacjach i fasadach budynków, a także w miejscach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa.

Zobacz galerię

Dekoracyjne szkło ornamentowe

Wytłaczamy rozmaite wzory na taflach o zróżnicowanej kolorystyce. Zapewniamy wybór spośród regularnych deseni (paski pionowe i poziome, kratka), ornamentów, a także niestandardowych motywów. Staramy się także spełniać autorskie życzenia Klientów w zakresie wzorów szkła ornamentowego.

Szkło ornamentowe do drzwi

Wykonujemy drzwi w całości ze szkła ornamentowego lub wstawiamy szyby w przygotowane wcześniej przez stolarza drzwi. Dzięki temu pomieszczenie zyskuje nowy wygląd i zostaje dodatkowo doświetlone. Klienci cenią sobie efekt subtelnego rozproszenia światła przy zachowaniu poczucia pełnej prywatności.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Okna ze szkłem ornamentowym

Chcesz ograniczyć przejrzystość szyb w Twojej łazience? A może marzą Ci się ozdobne okna w formie witrażu? Zdecyduj się na nasze szyby ornamentowe. Wytłoczymy wzór na całej powierzchni lub jej części. Chętnie podejmiemy się również łączenia szkieł o różnych wzorach i kolorach, by stworzyć niepowtarzalny artykuł.

Szkło ornamentowe o uniwersalnym zastosowaniu

Nasze produkty sprawdzą się jako dekoracyjne półki, blaty czy inne szklane elementy mebli. Szkło ornamentowe może zostać wykorzystane także do stworzenia oryginalnej kabiny prysznicowej czy zabudowy. Przepierzenie z wytłoczonym wzorem jednocześnie dyskretnie podzieli przestrzeń oraz zapewni intymność.

Szkło ornamentowe na wymiar Bochni, Rzezawie i innych miastach

Naszą ofertę kierujemy do Klientów prywatnych i firmowych z Małopolski. Ze względu na usytuowanie naszego zakładu szklarskiego w Nowym Wiśniczu obsługujemy głównie miejscowości takie jak:

  • Stary i Nowy Wiśnicz,
  • Bochnia,
  • Brzesko,
  • Rzezawa.

Nasz obszar działalności nie ogranicza się jednak do wyżej wymienionych miast. Sukcesywnie realizujemy także zamówienia z następujących miejscowości i ich okolic: Tarnów, Kłaj, Trzciana, Myślenice, Limanowa, Kraków, WadowiceNowy Sącz, Gdów, Iwkowa, Tymbark, Czchów, Niepołomice, Rajbrot, Dobczyce.

Cennik szkła ornamentowego w Brzesku i okolicach

W zależności od wymiarów tafli czy zastosowanych technik szklarskich ceny szkła ornamentowego mogą być zróżnicowane. Większość szyb wykonujemy na zamówienie i na wymiar, uwzględniając ich zastosowanie i pożądane właściwości. Zachęcamy do kontaktu – wstępna wycena to dla nas kwestia… 30 sekund! Szanujemy Twój czas, jesteśmy przygotowani na dodatkowe pytania dotyczące naszych produktów i potrafimy krótko przedstawić pełną ofertę naszego zakładu szklarskiego. Jeśli chcesz wcześniej zapoznać się z naszymi produktami, zachęcamy do obejrzenia galerii realizacji.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220