607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Podstopnice szklane

Szklane schody z galerii przenoszą się do domów i firm. Nic dziwnego – wyglądają lekko przy sporej wytrzymałości, są łatwe w utrzymaniu w czystości i pasują do większości wnętrz. Nasz zakład szklarski, obsługujący okolice Brzeska, nie tylko wykona dla Państwa podstopnice szklane, ale także podejmie się współpracy ze stolarzami czy innymi fachowcami wykonującymi pozostałe elementy konstrukcji schodów.

Stopnie szklane w Brzesku, Bochni i okolicach

Nasz zakład szklarski mieści się w Nowym Wiśniczu, nie ograniczamy się jednak do zamówień składanych przez mieszkańców wyłącznie tej miejscowości. Chętnie zgłaszają się do nas Klienci z pobliskich, większych miast, takich jak Brzesko czy Bochnia. Obsługujemy także zamieszkujących Rzezawę oraz Stary Wiśnicz. Oferta naszego zakładu szklarskiego skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i prowadzących własną działalność lub opiekujących się placówką publiczną. Do każdego zlecenia podchodzimy z nieudawanym zaangażowaniem i profesjonalizmem, o czym świadczy szereg udanych projektów (zobacz tutaj ich efekty) zrealizowanych na terenie całej Małopolski. Dotychczas zgłosili się do nas Klienci z miast takich jak: Myślenice, Czchów, Tymbark, Wadowice, Gdów, Nowy Sącz, Rajbrot, Kłaj, Trzciana, KrakówLimanowa, Niepołomice, Tarnów, Dobczyce, Iwkowa.

Zobacz galerię

Jakie podstopnice wykona dla Ciebie nasz zakład szklarski?

Dzięki nam Twoje szklane schody zyskają ciekawy kolor i zostaną wykończone niebanalną techniką (np. piaskowania). Będziesz miał także wpływ na rodzaj materiału, a wyboru dokonasz spośród wytrzymałych i gwarantujących bezpieczeństwo typów szkła. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Szklane schody ze szkła hartowanego

Produkowane przez nasz zakład szklarski podstopnice dzięki procesowi hartowania (polegającym na nagrzaniu i gwałtownym schłodzeniu szkła) osiągają wytrzymałość nawet 7-krotnie większą niż zwykłe szkło. Zyskują też inne właściwości fizyczne – podniesioną odporność na uderzenia, zginanie, a także gwałtowne zmiany temperatury.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Matowe podstopnice szklane

Podstopnice szklane nie muszą być transparentne – równie efektownie co przezroczyste wyglądają te wykonane ze szkła piaskowanego (mlecznego, o ograniczonej przejrzystości). Możliwe jest zmatowienie części podstopnicy lub – na życzenie Klienta – piaskowanie wybranego wzoru na gładkiej tafli.

Podstopnice z lacobelu

Matowione szkło to zbyt mało, by sprostać Twoim pomysłom aranżacyjnym? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Szkło lacobel to świetny sposób na niebanalny wygląd schodów. Dostępnej jest w szerokiej gamie kolorów – od tych stonowanych, po bardziej nasycone.

Podstopnice ze szkła typu lacomat

Lacomat można nazwać matowym odpowiednikiem szkła typu lacobel. Różnica między tymi dwoma materiałami jest niewielka, jednak lacomat przepuszcza nieco większą ilość światła. To szkło wygląda wyjątkowo efektownie, jeśli umieści się za nim dodatkowe oświetlenie – jest więc dobrym rozwiązaniem dla osób, które marzą o podświetlanych szklanych schodach.

Cennik podstopnic szklanych

W naszym zakładzie szklarskim wykonujemy podstopnice na wymiar. Większość Klientów zgłasza się do nas z określonymi oczekiwaniami dotyczącymi produktu (typ szkła, wzornictwo), wpływającymi na ostateczny koszt. Z tego względu zachęcamy do kontaktu – kiedy powiesz nam, czego oczekujesz, dokonamy błyskawicznej wyceny. Obiecujemy, że nie potrwa to dłużej niż 30 sekund! Chętnie odpowiemy także na inne pytania dotyczące naszej oferty.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220