607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Półki szklane

Półki szklane wykonywane przez nasz zakład szklarski charakteryzują się wytrzymałością, zastosowaniem najlepszej jakości szkła i niebanalnym wzornictwem. Będą stanowić ozdobę szafki bądź wnęki lub samodzielny, lekki i transparentny mebel. Sprawdzą się we wszystkich typach pomieszczeń, zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Szklane półki – oferta naszego zakładu szklarskiego

Oferujemy półki szklane standardowe lub wykonywane na zamówienie. Tworzymy artykuły, które stanowią samodzielne meble (szklane regały wolnostojące) lub jedynie ich elementy (chętnie podejmujemy się współpracy ze stolarzami). W naszej ofercie znajdziecie Państwo półki szklane wykonane za pomocą rozmaitych technik szklarskich i o zróżnicowanym zastosowaniu, m.in.:

Szklane półki na wymiar

Oferujemy Państwu półki szklane o grubościach 3,4,5,8 i 10 mm. Wykonujemy produkty na wymiar, również te o nietypowych rozmiarach. Wśród naszych realizacji znajdują się półki szklane prostokątne, kwadratowe, narożne. Wyposażamy na życzenie Klienta półki szklane w metalowy bądź drewniany uchwyt lub montujemy przezroczyste tafle w szufladach.

Półki szklane – gdzie znajdą zastosowanie?

Zobacz galerię

Półki szklane do lodówki

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie lodówki, w której półki byłyby wykonane z materiału innego niż szkło. Transparentne tafle nie ograniczają widoczności, sprzyjają utrzymywaniu czystości, a w razie stłuczenia dają się łatwo wymienić.

Półki szklane do szafki

Półki szklane montowane są zwłaszcza w szafkach, których zawartość pozostaje na widoku. Tego typu rozwiązanie pozwala wyeksponować bibeloty, szkliwo czy porcelanę. Jest również w pełni bezpieczne – zwłaszcza przy zastosowaniu szyb hartowanych. Posiadają one zwiększoną wytrzymałość, a w razie stłuczenia rozpadają się na bardzo drobne kawałki o nieostrych krawędziach.

Półki szklane do pokoju

Nasz zakład szklarski oferuje szeroką gamę produktów. Państwa salon bądź sypialnia zyskają niebanalny wygląd dzięki półkom szklanym wolnostojącym, wiszącym czy przeznaczonym do montażu we wnęce. Wykonujemy artykuły o dowolnych kształtach ze szkła giętego, a także produkty ozdobne – wyposażymy meble w szyby piaskowane ze wzorem lub matowione w całości.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Półki szklane do łazienki

Półki szklane są uniwersalne, transparentne, zajmują niewielkie przestrzenie i dają się łatwo czyścić. To wszystko sprawia, że nasi Klienci chętnie wybierają je do swoich łazienek. Gładkie tafle świetnie sprawdzają się w przestrzeni pod lustrem lub w kabinie prysznicowej.

Półki szklane z oświetleniem LED

Półki szklane z dodatkowym oświetleniem LED będą stanowić jednocześnie funkcjonalny i dekoracyjny element wyposażenia. Szczególnie jeśli zostaną wykonane ze szkła typu lacobel, dostępnego w naszym zakładzie w szerokiej gamie kolorystycznej.

Cennik szklanych półek

Nasze produkty wykonywane są zgodnie z oczekiwaniami Klienta – mają często niestandardowe wymiary, wiążą się z dodatkową obróbką szklarską. Dlatego wyceny w zakresie szklanych półek i innych produktów  dokonujemy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu – obiecujemy, że w 30 sekund zorientujesz się w kosztach usługi i będziesz mógł liczyć na fachowe doradztwo.

Zgłoś się do nas w szczególności, jeśli szukasz usług szklarskich na terenie:

  • Starego i Nowego Wiśnicza;
  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy.

Działamy również w innych miejscowościach, m.in.: Wadowicach, Nowym Sączu, Tarnowie, Krakowie, Iwkowej, Czchowie, Limanowej, Dobczycach, Gdowie, Trzcianie, Rajbrocie, Niepołomicach, Tymbarku, Myślenicach, Kłaju.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220