607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Przegrody i zabudowy szklane

Przegrody oraz zabudowy szklane doświetlą wnętrza domu, a siedzibom firm i instytucji zapewnią schludny, profesjonalny wygląd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego zakładu szklarskiego – dostarczymy wykonane na wymiar szklane ścianki działowe do Twoich pomieszczeń na terenie Brzeska, Bochni i innych miast Małopolski.

Nasza oferta w zakresie ścian i przegród szklanych

Nasz zakład szklarski wykona dostosowane do Państwa oczekiwań przegrody szklane. Robimy produkty z nadrukiem, grafiką lub matowione. W naszej ofercie znajdują się artykuły takie jak.:

Zachęcamy również do zapoznania się z galerią naszych dotychczasowych realizacji.

Przegrody szklane łazienkowe

Zapewnimy Państwu szklane przegrody wewnętrzne dostosowane do pomieszczenia. Część naszych Klientów decyduje się na ścianki prysznicowe ze szkła – montowane w formie parawanu nawannowego ochronią wnętrze przed wilgocią i dadzą możliwość wzięcia szybkiego prysznica w wannie.

Zobacz galerię

Zabudowy szklane tarasów

Chcesz oddzielić taras od reszty ogrodu lub osłonić jego część przed wiatrem i deszczem? Marzy Ci się stworzenie ogrodu zimowego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasze szklane zabudowy tarasowe to produkty nie tylko o wysokich walorach estetycznych, ale także łatwe w utrzymaniu – ich czyszczenie zajmuje dosłownie chwilę.

Przegrody szklane balkonowe

Oferujemy przegrody balkonowe oraz balustrady szklane. Wykonamy dla Państwa produkty, które zapewnią bezpieczeństwo oraz intymność w przypadku współdzielonego balkonu. Będą stanowiły także ozdobę fasady i, dzięki transparentnemu materiałowi, nie ograniczą widoku na otoczenie.

 

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Zabudowy szklane do firm

Nasze biurowe zabudowy znajdą zastosowanie zarówno w salach konferencyjnych, jak i na open space’ach. Szklane półścianki z powodzeniem dyskretnie wydzielą miejsca pracy, nie ograniczając możliwości kontaktu między współpracownikami. Wykonywane przez nasz zakład szklarski przegrody sprawdzą się nie tylko w przedsiębiorstwach, ale i placówkach publicznych (szkołach, przychodniach, szpitalach).

Bezramowe zabudowy ze szkła

Chcesz, aby ścianka działowa dzieliła Twoje pomieszczenie w dyskretny, wręcz niewidoczny sposób? Zamów w naszym zakładzie szklarskim bezramową zabudowę. Zapewniamy solidne wykonanie i konstrukcję, w której wszystkie elementy mocujące zostaną sprytnie ukryte.

Zabudowy szklane w Bochni, Brzesku i okolicach

Nasz zakład szklarski znajduje się w Nowym Wiśniczu, większość zleceń realizujemy zatem w pobliskich miejscowościach. Do naszych Klientów należą głównie mieszkańcy i przedsiębiorcy z:

  • Nowego i Starego Wiśnicza;
  • Brzeska;
  • Rzezawy;
  • Bochni.

Wykonujemy przegrody i zabudowy szklane na wymiar także w innych miejscowościach. Z powodzeniem działamy na terenie Małopolski, co potwierdzają projekty zrealizowane m.in. na terenie: Gdowa, Trzciany, Tarnowa, Iwkowej, Rajbrota, Nowego Sącza, Limanowej, Wadowic, Dobczyc, Tymbarka, Niepołomic, Myślenic, Czchowa, Kłaja, Krakowa.

Ceny szklanych ścianek działowych

Ze względu na to, że nasze zabudowy szklane dostosowywane są do indywidualnych życzeń Klienta, nie podajemy szczegółowego cennika. Na ostateczny koszt ma wpływ rodzaj szkła (hartowane, ornamentowe), technika zastosowana do jego obróbki (piaskowanie), wymiary szklanych tafli, obecność dodatkowych elementów (np. metalowego stelażu) czy preferowana technika montażu produktu. Jeśli interesuje Cię wycena Twojego zamówienia, zadzwoń – w 30 sekund poinformujemy Cię o kosztach, a także odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szczegółów oferty.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220