607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szkło na blaty i do mebli

Szukasz zakładu szklarskiego, który wykona blat do stolika na wymiar? Marzą Ci się szklane meble? Skorzystaj z naszych usług – mamy pewną rękę rzemieślnika i wyczucie estety. Potrafimy też słuchać – nie tylko stosujemy się do życzeń, ale także doradzamy i podsuwamy pomysły zgodne z preferencjami Klienta.

Meble i blaty szklane w Nowym Wiśniczu i okolicach

Zainteresowany usługami szklarskimi na terenie Małopolski? Dobrze trafiłeś! Nasz zakład dostarcza artykuły Klientom prywatnym i firmowym. Ze względu na usytuowanie siedziby w Nowym Wiśniczu, obsługujemy przede wszystkim mieszkańców:

  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy,
  • Starego i Nowego Wiśnicza.

Mieszkasz w okolicznych miejscowościach? Twoja firma znajduje się na obrzeżach województwa? Nie wahaj się – zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Staramy się poszerzać zarówno zakres usług, jak i obszar działalności. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty w następujących miejscowościach: Nowy Sącz, Kłaj, Dobczyce, Tarnów, Gdów, Niepołomice, Kraków, Limanowa, Tymbark, Trzciana, Czchów, Iwkowa, Rajbrot, Myślenice, Wadowice. Sprawdź, jak prezentują się nasze artykuły szklarskie – zachęcamy do obejrzenia galerii dotychczasowych realizacji.

Zobacz galerię

Nasza oferta w zakresie szkła do mebli

Większość naszych artykułów szklanych wykonywana jest na wymiar – podobnie jest z blatami, półkami, stolikami ze szkła. W ofercie posiadamy:

Stoliki szklane

Wykonamy szklany stolik pod telewizor lub ławę. Stworzymy stoły i stoliki o wybranym przez Klienta rozmiarze. Wśród naszych realizacji znajdują się produkty kwadratowe, prostokątne, na planie koła czy asymetryczne. Ta różnorodność artykułów jest zasługą naszej wiedzy i doświadczenia.

Szafki szklane

Wykonamy szafki całoszklane, transparentne fronty lub szuflady. Stworzymy produkt, który będzie świetnie komponował się z resztą pomieszczenia i stanowił spójną całość z materiałami takimi jak drewno czy stal. W zależności od Twoich preferencji zaproponujemy mebel przyciągający wzrok lub dyskretnie wpasowujący się w tradycyjny wystrój.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szkło na blaty

Do produkcji naszych blatów używamy odpornych na uszkodzenia szyb hartowanych. Wiemy, jak ważne są walory nie tylko funkcjonalne, ale i dekoracyjne, dlatego stosujemy szkło kolorowe oraz ozdobne. Tworzymy zarówno samodzielnie blaty stołowe, jak i artykuły ochronne (np. na ciąg roboczy w kuchni).

Szkło kolorowe do mebli

W naszej ofercie można znaleźć szkło typu lacobel. Ten materiał dostępny jest w naszym zakładzie szklarskim w szerokiej gamie kolorystycznej. Świetnie wygląda w połączeniu z dekoracyjnym oświetleniem czy wstawiony w wiekowy, tradycyjny mebel (np. ciężką, drewnianą szafę).

Dekoracyjne szkło do mebli

Na życzenie Klienta wykonamy blat, półkę czy front szafki ze szkła kolorowego. Na tafli umieścimy nadruk lub grafikę. Możemy również wyposażyć meble w szyby ze szkła piaskowanego o ograniczonej przejrzystości. Takie rozwiązanie szczególnie polecamy do szafek kuchennych, gdzie niemożliwe jest utrzymanie idealnego, cieszącego oczy porządku.

Cennik szkła na blaty i do mebli

Kierujemy się zawsze oczekiwaniami i życzeniami Klienta, a te bywają bardzo różne – dlatego nie posiadamy ustalonego cennika. Koszt naszych mebli i blatów szklanych uzależniony jest rodzaju użytego szkła, metody jego obróbki, wymiarów oraz kształtu tafli. Jeśli interesuje Cię wstępna wycena, zadzwoń. Oszczędzimy Ci prezentowania całościowej oferty, namawiania na skorzystanie z naszych usług – o kosztach poinformujemy w 30 sekund. Zapraszamy także do kontaktu stolarzy – chętnie podejmujemy się współpracy ze specjalistami z innych branż, aby tworzyć naprawdę wyjątkowe produkty.

Oferujemy naszym Klientom możliwość osobistego odbioru produktów. Na życzenie dowozimy artykuły pod wskazany adres i montujemy je na miejscu.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220