607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby antywłamaniowe

Szyby antywłamaniowe to jeden z produktów oferowanych przez nasz zakład szklarski. Zapewnia bezpieczeństwo zarówno domostwom, jak i przedsiębiorcom czy placówkom publicznym. Szkło antywłamaniowe może zostać dodatkowo wzmocnione w procesie hartowania, co czyni je wyrobem wysoce ochronnym.

Szyby antywłamaniowe – jakie i gdzie?

Nasz zakład szklarski stworzy dla Państwa szyby antywłamaniowe o wybranych właściwościach. Używamy materiałów o zróżnicowanych parametrach, pozwalających na wykonanie produktów o rozmaitym przeznaczeniu. Przed zamówieniem szyb antywłamaniowych warto zapoznać się z ich rodzajami, wśród których znajdują się m.in.:

Bezpieczne szyby antywłamaniowe

Bezpieczne szyby antywłamaniowe wykonane są ze szkła nietłukącego. Nawet jeśli taka szyba zostanie poddana bardzo dużemu naciskowi bądź uderzona ciężkim przedmiotem – nie rozpadnie się na mniejsze, drobne fragmenty. Pojawią się na niej pęknięcia, jednak odłamki pozostaną na miejscu dzięki zastosowaniu specjalnej folii PVB.

Zobacz galerię

Szyby antywłamaniowe P2

To szyby zbudowane z dwóch tafli szkła typu float i znajdującej się między nimi podwójnej warstwy folii polywinylbutyralowej. Wytrzymują nacisk kuli o wadze ponad 4 kg upuszczonej z wysokości 3 m. Zamontowane w domu skutecznie chronią przed włamaniem czy zbiciem szyby za pomocą kamienia.

Szyby antywłamaniowe P4

Szyby antywłamaniowe P4 w testach wytrzymałości osiągają znacznie wyższe wyniki niż produkty z sygnaturą P2. Porównuje się je pod względem właściwości ochronnych ze stalową siatką wykonaną z drutu o grubości 10 mm. Często na ich zastosowanie decydują się właściciele hoteli czy biur.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szyby antywłamaniowe dźwiękochłonne

W naszej ofercie posiadamy również szyby antywłamaniowe o właściwościach dźwiękoszczelnych. Ich sekretem jest asymetryczna konstrukcja – składają się z minimum dwóch tafli, których różnica grubości wynosi przynajmniej 30%. Chętnie wykorzystywane są w obiektach zlokalizowanych w okolicy lotniska, autostrady, torów kolejowych czy tramwajowych.

Pancerne szyby antywłamaniowe

To szyby o bardzo wysokich właściwościach ochronnych. Są kuloodporne oraz określa się je jako o zwiększonej wytrzymałości na włamanie. Ich zastosowanie obejmuje więc głównie witryny sklepów, zakładów jubilerskich, lombardów, kantorów. Szyby pancerne montuje się również w bankach i we wszystkich placówkach o podwyższonych standardach bezpieczeństwa.

Nasze szyby antywłamaniowe w pobliżu Nowego Wiśnicza

Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w domach, siedzibach firm i instytucjach głównie na terenie Małopolski. Lokalizacja naszego zakładu szklarskiego to Nowy Wiśnicz – większość Klientów stanowią zatem osoby zamieszkujące pobliskie miasta, przede wszystkim:

  • Brzesko,
  • Bochnię,
  • Rzezawę.

Chętnie obsłużymy również przedsiębiorców i osoby indywidualne z pobliskich oraz nieco dalej położonych miejscowości. Możemy pochwalić się udanymi realizacjami w: Tarnowie, Dobczycach, Nowym Sączu, Krakowie, Czchowie, Rajbrocie, Kłaju, Iwkowej, Tymbarku, Wadowicach, Gdowie, Niepołomicach, Limanowej, Trzcianie, Myślenicach.

Ceny szyb antywłamaniowych w Brzesku, Bochni i okolicach

Nasze szyby antywłamaniowe wykonywane są na zamówienie i na wymiar. Ostateczny koszt zależy nie tylko od rozmiarów tafli, ale również wybranych parametrów szkła, dostosowania szyb do typu stolarki (okiennej bądź drzwiowej) czy sposobu montażu. Jeśli interesują Cię dokładne ceny, zadzwoń do nas i krótko wyjaśnij, czego potrzebujesz – wstępna wycena zajmie nam 30 sekund. Chętnie opowiemy Ci o pozostałych usługach z naszej oferty, zaprezentujemy warunki współpracy i doradzimy, jeśli będziesz miał wątpliwości dotyczące najodpowiedniejszego dla Ciebie rozwiązania.

Zachęcamy także do odwiedzenia galerii i zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami naszego zakładu szklarskiego.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220