607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby bezpieczne

Szyby bezpieczne to szerokie pojęcie, które obejmuje produkty o zwiększonej wytrzymałości, minimalizujące ryzyko obrażeń w wyniku stłuczenia, a także szkło o dodatkowych właściwościach – ograniczające hałas, odporne na atak i uderzenia czy działanie wysokich temperatur. Nasz zakład szklarski produkuje rozmaite rodzaje szyb bezpiecznych. Oferujemy doradztwo, indywidualne podejście i wykonanie na wymiar, wybór zaś pozostawiamy Klientowi.

Nasza oferta w zakresie szyb bezpiecznych

Oferujemy naszym Klientom szyby bezpieczne spełniające standardy bezpieczeństwa, mające rozmaite zastosowanie i zrobione z zastosowaniem nowoczesnych technik. Nasz zakład szklarski wykonuje między innymi:

Rodzaje szyb bezpiecznych

Szyby bezpieczne ochronne

Oferowane przez nasz zakład szklarski produkty sprawdzą się we wszystkich miejscach, w których równie istotne co zachowanie estetyki jest utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Szyby ochronne mogą być montowane zarówno we wnętrzach, jak i na fasadach budynków. Szkło bezpieczne chroni nie tylko przed uderzeniami i obrażeniami, ale także – hałasem czy pożarem.

 

 

Szyby bezpieczne hartowane

Szyby hartowane są nie tylko odporniejsze na uszkodzenia, ale także, w razie ewentualnego stłuczenia, minimalizują ryzyko obrażeń. Rozpadają się bowiem na liczne, małe, nieszkodliwe fragmenty. Z tego względu są najczęściej stosowane w miejscu, gdzie istnieje duże ryzyko rozbicia szyby lub szkło narażone jest na długotrwałe nasłonecznienie.

Szyby bezpieczne laminowane

Szyby bezpieczne laminowane, zwane również warstwowymi, mają dodatkowe właściwości ochronne. Po stłuczeniu szkła odłamki pozostają na miejscu – szyba nie rozpada się i nie rozpryskuje po całym pomieszczeniu. Jest to możliwe dzięki procesowi laminowania, w którym pomiędzy dwoma taflami umieszcza się folię PVB.

 

 

Zastosowanie szyb bezpiecznych

Szkło bezpieczne do szyb

Oferowane przez nasz zakład szyby bezpieczne znajdują zastosowanie nie tylko jako szyby okienne i drzwiowe. Szkło ochronne wykorzystywane jest przy produkcji kabin prysznicowych, blatów, mebli czy rozmaitych typów przegród i zabudów szklanych.

Szyby bezpieczne do drzwi

Nasze szyby bezpieczne na życzenie Klienta mogą zostać wyposażone w dodatkowe właściwości – antywłamaniowe lub przeciwpożarowe. To sprawia, że drzwi szklane z powodzeniem mogą pełnić funkcję drzwi wejściowych lub zostać zamontowane w pomieszczeniach, gdzie przepisy bezpieczeństwa są zaostrzone.

Szyby bezpieczne do balustrad

W naszej ofercie znajdują się balustrady szklane wykonane ze szkła bezpiecznego. Mogą być one montowane na balkonach, tarasach, klatkach schodowych. Zamawiają je do domów Klienci indywidualni, chętnie są wybierane również przez właścicieli firm czy opiekunów placówek publicznych.

Cennik szyb bezpiecznych

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a większość szyb bezpiecznych wykonujemy na zamówienie i na wymiar. Oferujemy usługi dowozu i montażu w domu Klienta. Wyceny dokonujemy po zapoznaniu się z indywidualnymi wymaganiami i oczekiwaniami. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Zapraszamy do kontaktu przede wszystkim Klientów z Małopolski. Do głównego obszaru naszej działalności należą miasta:

  • Stary i Nowy Wiśnicz,
  • Bochnia,
  • Brzesko,
  • Rzezawa.

Realizujemy zlecenia także na terenie miejscowości takich jak:  Gdów, Niepołomice, Myślenice, Kłaj, Iwkowa, Kraków, Dobczyce, Trzciana, CzchówWadowice, Nowy Sącz, Rajbrot, Limanowa, Tymbark, Tarnów. Zachęcamy do kontaktu Klientów również z innych miast – zawsze indywidualnie ustalamy dogodne dla Państwa warunki współpracy, a wstępne koszty szacujemy… w 30 sekund!

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220