607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby hartowane

Hartowanie szkła jest jedną z usług oferowanych przez nasz zakład szklarski. Poddajemy szyby działaniu bardzo wysokiej temperatury, a następnie gwałtownie schładzamy je strumieniem zimnego powietrza. Czyni to nasze produkty wytrzymalszymi (zarówno mechaniczne, jak i termicznie) i w żaden sposób nie wpływa na ich walory wizualne.

Szyby hartowane w Nowym Wiśniczu i okolicach

Siedziba naszego zakładu szklarskiego znajduje się w Nowym Wiśniczu, dlatego to miasto i jego okolice stanowią główny obszar naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu Klientów firmowych oraz indywidualnych, w szczególności osoby mieszkające lub prowadzące działalność na terenie:

  • Starego i Nowego Wiśnicza;
  • Rzezawy;
  • Bochni;
  • Brzeska.

Zrealizowaliśmy szereg udanych projektów (możesz zobaczyć je tutaj) także w okolicznych miejscowościach – Tarnowie, Gdowie, Limanowej, Myślenicach, Nowym Sączu, Czchowie, Dobczycach, Iwkowej, Niepołomicach, Kłaju, Trzcianie, Rajbrocie, Krakowie, Wadowicach, Tymbarku. W zakresie szyb hartowanych oferujemy głównie:

Szyby hartowane, które wykonamy dla Ciebie

Zobacz galerię 

Szyby hartowane ESG

Szyby hartowane oznacza się niewielkim znaczkiem ESG. Szkło hartowane uniwersalne nie zmienia swojego wyglądu, zyskuje jednak lepsze właściwości fizyczne – staje się od 5 do 7 razy wytrzymalsze niż tradycyjne tafle. Szyby ESG można poddać dodatkowej obróbce szklarskiej, ważne jednak, aby zrobić to jeszcze przed procesem hartowania.

Szyby hartowane bez kleju i klejone

W zależności od potrzeb Klientów, wykonujemy szyby hartowane bez kleju oraz klejone. Te drugie składają się najczęściej z dwóch tafli połączonych folią PVB. Tego rodzaju produkt ma cechy szkła bezpiecznego.

Szyby hartowane do drzwi

Dla naszych Klientów tworzymy także drzwi szklane. Dbamy zarówno o ich wygląd, jak i bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz izolację termiczną. Wykorzystujemy w tym celu m.in. szkło hartowane poddane dodatkowej obróbce. Wykonujemy nie tylko drzwi, ale również zabudowy szklane – nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w domach, jak i biurowcach, przychodniach, hotelach etc.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szyby hartowane do mebli

Oferujemy szkło hartowane o różnych grubościach (4, 5, 6, a nawet, na specjalne życzenie Klienta, do 19 mm). Nasze produkty pełnią funkcję blatów, półek, przeszklonych elementów szafek. Chętnie podejmujemy się współpracy ze stolarzami, by stworzyć wyjątkowe i funkcjonalne meble.

Szkło hartowane do kabin prysznicowych

Kabina prysznicowa to jedno z urządzeń, w przypadku którego bezpieczeństwo jest szczególnie ważne. Zastosowanie naszego szkła praktycznie eliminuje ryzyko obrażeń podczas kąpieli. Wytrzymałość na uderzenia sprawia, że szybę trudno uszkodzić, a jeśli nawet dojdzie do jej stłuczenia, szklane odłamki są bardzo drobne i mają zaokrąglone krawędzie.

Szkło hartowane do kuchni

Szyby hartowane to (obok szkła typu lacobel) stosunkowo często wybierana alternatywa dla kuchennych płytek. Montowane między blatem roboczym a wiszącymi szafkami ochronią ścianę przed zabrudzeniami, działaniem wysokiej temperatury i uszkodzeniami. Będą stanowić także ciekawy element aranżacji – szczególnie, jeśli podda się je dalszej obróbce, np. piaskowaniu. W naszej ofercie dostępne są również szyby hartowane barwione lub z nadrukiem.

Cennik szyb hartowanych

Wiele rodzajów szyb, w tym także te hartowane, wykonujemy na zamówienie. Oferujemy produkty standardowe, częściej jednak nasze artykuły robimy na wymiar, by spełniły wszystkie oczekiwania Klienta. Z tego względu wyceny dokonujemy indywidualne, po zapoznaniu się z każdym zleceniem. Zapraszamy do kontaktu – informację o kosztach uzyskasz od nas w 30 sekund! Usłyszysz też porady i uwagi, które pomogą Ci nadać ostateczny kształt zamówieniu oraz go nam zlecić.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220