607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby okienne i drzwiowe

Odpowiednio przygotowane i wprawione szyby okienne decydują nie tylko o estetyce wnętrz czy fasady budynku, ale także o komforcie termicznym pomieszczeń. W przypadku szyb drzwiowych istotna jest, oprócz termoizolacyjnej, jeszcze jedna ich funkcja – ochronna. Drzwi, szczególnie zewnętrzne, powinny być bezpieczne. Wymienione cechy mają produkty wykonywane przez nasz zakład szklarski – zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Dla kogo wykonamy szyby okienne i drzwiowe?

Nasz zakład szklarski wykonuje szyby okienne oraz drzwiowe na zamówienie i na wymiar. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych – nasze produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie w domach, przedsiębiorstwach, dużych korporacjach, salonach usługowych, placówkach użyteczności publicznej. Dowozimy artykuły pod wskazany adres, oferujemy również usługę montażu w domu Klienta. Z racji tego, że siedziba naszego zakładu znajduje się w Nowym Wiśniczu, działamy głównie na terenie Małopolski, a w szczególności:

  • w Starym i Nowym Wiśniczu,
  • w Bochni,
  • w Brzesku,
  • w Rzezawie.

Częstym obszarem naszej działalności są również miejscowości takie jak: Kłaj, Tymbark, Limanowa, Trzciana, Gdów, Kraków, Iwkowa, Czchów, Rajbrot, Tarnów, Dobczyce, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Wadowice.

Zobacz galerię

Szyby okienne i drzwiowe w Brzesku, Bochni i okolicach

Nasz zakład szklarski wyposaży Twój dom lub firmę w następujące produkty:

Szyby do okien drewnianych, plastikowych, PCV

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na okna plastikowe, czy z innych materiałów, wykonamy szyby dostosowane do wybranego przez Ciebie produktu. Współpracujemy ze stolarzami, dlatego nie wahaj się, jeśli potrzebujesz artykułu dopasowanego do stolarki okiennej.

Szyby okienne zespolone

Nasze szyby zespolone mogą zostać wyposażone w dodatkowe walory termoizolacyjny i akustyczne (w zakresie tłumienia hałasu). Zbudowane są z minimum dwóch tafli oddzielonych od siebie komorą, w której znajduje się gaz – najczęściej powietrze.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szyby do drzwi wejściowych

Wykonamy szyby dostosowane do drzwi wejściowych. Zastosujemy szkło hartowane, o zwiększonej wytrzymałości na nacisk i uderzenia lub bezpieczne – które po stłuczeniu nie rozsypuje się, a jedynie pęka, pozostając na miejscu.

Szyby do drzwi wewnętrznych

Oferujemy szyby o szerokim zastosowaniu lub wykonamy produkt indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zrobimy szyby do drzwi kuchennych, łazienkowych, pokojowych. Podejmiemy się również stworzenia zabudowy całoszklanej z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi.

Dekoracyjne szyby okienne oraz drzwiowe

Oprócz szyb bezbarwnych oferujemy produkty wykonane ze szkła ornamentowego lub piaskowanego. Te pierwsze sprawdzą się, jeśli marzy nam się okno lub drzwi z efektem witrażu. Szyby piaskowane zaś są matowe i częściowo nieprzezierne – zapewnią nie tylko dodatkowy dekoracyjny efekt, ale także również intymność pomieszczeniu.

Ceny szyb okiennych i drzwiowych w Nowym Wiśniczu

W przypadku większości naszych usług nie podajemy dokładnego cennika. Produkty szklarskie wykonujemy na zamówienie i na wymiar, uwzględniając ich przeznaczenie oraz życzenia Klienta w zakresie metod obróbki oraz typu szkła. Jeśli interesuje Cię informacja o kosztach, zadzwoń – wstępnej wyceny dokonujemy w 30 sekund. Oferujemy również fachowe doradztwo, a także cierpliwość i uprzejmość podczas odpowiadania na każde z Twoich pytań. Chętnie zaprezentujemy pozostałe usługi z naszej oferty oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące złożenia zamówienia. Jeśli chcesz zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, zajrzyj tutaj.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220