607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby piaskowane

Szyby wykonywane metodą piaskowania to produkty piękne i praktyczne. Ich niebanalny wygląd ożywia wnętrza, a ograniczona przezierność zapewnia intymność. Oferowane przez nas szkło piaskowane znajduje zastosowanie zarówno w domach, jak i biurach czy instytucjach publicznych – wszędzie tam, gdzie liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka pomieszczeń.

Szyby piaskowane – nasza oferta

Nasz zakład szklarski wykona dla Państwa szyby piaskowane o rozmaitych zastosowaniach, wyróżniające się wzornictwem i w wybranej kolorystyce. Oferujemy:

Rodzaje szyb piaskowanych

Zobacz galerię

Szyby piaskowane matowe

Oferujemy tradycyjne matowe szyby piaskowane o szerokim zastosowaniu. Szkło, z którego są one wykonywane, jest mleczne i ma ograniczoną przezierność – nadaje się do kabin prysznicowych czy drzwi do łazienki. Jego zaletą jest łatwe mycie i utrzymywanie w czystości – na szybach piaskowanych zabrudzenia są mniej widoczne niż na gładkich taflach.

Szyby piaskowane we wzory

Technika piaskowania może zostać zastosowana do uzyskania wybranego wzoru. Klienci stosunkowo często decydują się na motywy geometryczne lub napisy. Realizujemy także nieszablonowe, indywidualne zamówienia – np. piaskowanie własnoręcznie zaprojektowanego wzoru czy grafiki.

Szyby piaskowane typu lacobel

Oferujemy usługę piaskowania szkła typu lacobel. Dzięki niej mogą Państwo uzyskać kolorową, częściowo lub całkowicie zmatowioną szybę. Połączenie tego rozwiązania z wyżej wymienioną techniką – piaskowaniem wzoru – daje jeszcze większe możliwości w zakresie aranżacji wnętrz.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Zastosowanie szyb ze szkła piaskowanego

Szyby piaskowane do drzwi

Piaskowane szyby drzwiowe świetnie sprawdzą się w przypadku pomieszczeń takich jak łazienka, kuchnia, sypialnia. Zapewnią nowoczesny wygląd, doświetlą wnętrze, ale nie kosztem intymności. Te ze wzorem lub grafiką będą stanowiły ozdobę salonu czy gabinetu.

Szyby piaskowane do mebli

Zapewniamy szkło dostosowane do stolarki meblowej. Współpracujemy ze stolarzami, co pozwala tworzyć nam unikatowe, dopasowane do wnętrza meble. Wykonujemy rozmaite elementy szklane – szyby, półki, elementy zabudowy, blaty szklane.

Szyby piaskowane do szafek kuchennych

Zastanawiasz się nad zamontowaniem szyb piaskowanych w kuchni? Tego typu szkło sprawdzi się w przypadku frontów szafek. Ukryje produkty spożywcze czy pojemniki z przyprawami, a dodatkowo ograniczy wysiłek związany ze sprzątaniem – na szybach piaskowanych nie widać odcisków palców.

Cennik szyb piaskowanych

Ceny naszych szyb piaskowanych rozpoczynają się od 130 zł/m2. Całkowity koszt uzależniony jest od rodzaju dodatkowej obróbki, stopnia skomplikowania wzorów dekoracyjnych oraz pozostałych życzeń Klienta. Zapraszamy do szybkiego kontaktu – w 30 sekund zaprezentujemy Państwu dokładny cennik i dokonamy wyceny zamówienia. Wykonujemy produkty szklane na zamówienie i na wymiar. Do głównych obszarów działalności naszego zakładu szklarskiego należą miasta:

  • Nowy Wiśnicz,
  • Brzesko,
  • Bochnia,
  • Rzezawa.

Nasze usługi kierujemy także do mieszkańców innych miast, w szczególności: Tarnowa, Krakowa, Nowego Sącza, Niepołomic, Kłaja, Wadowic, Myślenic, Dobczyc, Gdowa, Limanowej, Tymbarku, Trzciany, Iwkowej, Rajbrota, Czchowa.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami naszego zakładu szklarskiego – udane projekty to nasza najlepsza wizytówka.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220