607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby prysznicowe i kabinowe

Chcesz zamontować w łazience nowoczesny prysznic oddzielony od reszty pomieszczenia jedynie dyskretną ścianką? Nie wiesz, jak połączyć funkcję wygodnej wanny i praktycznego natrysku? Zapoznaj się z ofertą naszego zakładu szklarskiego. Szeroki wachlarz usług w zakresie szyb prysznicowych pomoże Ci w zaaranżowaniu komfortowej łazienki.

Szyby do prysznica i wanny – co możesz nam zlecić?

Oferujemy szyby prysznicowe wykonane z rozmaitych typów szkła i o różnym zastosowaniu. Wykonujemy zarówno pojedyncze szyby, szklane drzwi przesuwne, jak i całe kabiny prysznicowe. Jeśli zależy Państwu na produkcie ozdobnym, polecamy skorzystanie z usługi piaskowania (tę doradzamy również osobom, które chcą ograniczyć przezroczystość kabiny). Klienci w ofercie naszego zakładu szklarskiego znajdą między innymi:

Szyby prysznicowe kabinowe

Szklane szyby prysznicowe to już standard w większości łazienek. Dają się łatwo czyścić, są odporne na działanie wilgoci, a dzięki zastosowanemu materiałowi powiększają przestrzeń i doświetlają ciemne zakamarki. Szyby prysznicowe wykonujemy w standardowych rozmiarach, dostosowanych do popularnych kabin, oraz na wymiar.

Zobacz galerię

Szyby prysznicowe przesuwne

Szyby prysznicowe przesuwne to produkty polecane szczególnie do małych łazienek. Ograniczają one przestrzeń potrzebną do skorzystania z prysznica – nie wymagają zapasu miejsca, tak jak drzwi otwierane. W zależności od potrzeb Klienta wyposażymy kabinę w szklane drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe.

Szyby nawannowe

Zamontowanie szyby prysznicowej nawannowej to dobry sposób na to, aby uniknąć trudnego wyboru między wanną i prysznicem. Szklany parawan pozwoli w razie potrzeby szybko się odświeżyć, zaś jego instalacja w wannie nie pozbawia nas możliwości wzięcia długiej, odprężającej kąpieli. To również dodatkowa ochrona ścian i podłogi łazienki przed zachlapaniem oraz wilgocią.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Szyby hartowane do kabin prysznicowych

W kabinie prysznicowej nietrudno o poślizgnięcie się lub wypuszczenie z rąk różnego rodzaju przedmiotów. Dlatego nasze szyby poddajemy procesowi hartowania, który kilkukrotnie zwiększa ich wytrzymałość na uderzenia i nacisk, a także podnosi odporność na zmiany temperatury.

Kabiny szklane

Wykonujemy kabiny wolnostojące i narożne. Tworzymy również stylowe szklane kabiny bez brodzika. Nie tylko nadają one łazience nowoczesny wygląd, ale także stanowią duże ułatwienie dla starszych domowników i dzieci – wejście do nich jest zwyczajnie prostsze i wymaga mniej wysiłku.

Szyby prysznicowe w Wiśniczu, Bochni, Brzesku i okolicach

Naszą ofertę kierujemy głównie do Klientów firmowych i indywidualnych z Małopolski. Dowozimy artykuły do domów i mieszkań, a także oferujemy usługę profesjonalnego montażu. Większość zleceń realizujemy na terenie:

  • Starego i Nowego Wiśnicza,
  • Bochni,
  • Brzeska,
  • Rzezawy.

Działamy również w okolicznych miejscowościach, w szczególności takich jak: Iwkowa, Wadowice, Limanowa, Czchów, Myślenice, Kraków, Tymbark, Gdów, Niepołomice, Tarnów, Kłaj, Trzciana, Rajbrot, Nowy Sącz, Dobczyce.

Cennik szyb prysznicowych

Wyceny szyb prysznicowych dokonujemy indywidualnie. Całkowity koszt uzależniony jest od rodzaju produktu (szyba prysznicowa, szklana kabina, parawan nawannowy), jego wymiarów oraz zastosowanego typu szkła (hartowane, piaskowane, ornamentowe). Zadzwoń – nie namawiamy, nie narzucamy własnych rozwiązań. Oferujemy profesjonalne doradztwo – wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego o dokładnym cenniku poinformujemy Cię w 30 sekund. Uwzględnimy przy tym Twoje oczekiwania i autorskie pomysły. Zachęcamy do kontaktu i rozeznania się w pełnej ofercie naszego zakładu szklarskiego!

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220