607 347 755 - Andrzej dorota-twardowska1@tlen.pl
Szkło na wymiar, lustra, lacobel - Godziny: 7.00 - 18.00

Szyby zespolone

Szyba zespolona składa się z co najmniej dwóch tafli, oddzielonych od siebie komorą międzyszybową, w której wnętrzu znajduje się powietrze lub inny gaz. Oferowane przez nasz zakład szklarski produkty są dokładnie uszczelnione – w procesie zespalania dodatkowo wykorzystujemy masy uszczelniające oraz substancje pochłaniające parę wodną. Nasze szyby zespolone wykonywane są na wymiar, a także, na życzenie Klienta, wyposażane w dodatkowe właściwości ochronne i dekoracyjne.

Szyby zespolone w Nowym Wiśniczu i okolicach

Nasz zakład szklarski z siedzibą w Nowym Wiśniczu oferuje Państwu produkty wykonane starannie, o właściwościach termoizolacyjnych i dźwiękochłonnych. Nasze szyby są uszczelniane w procesie kilkuetapowego zespalania. Wśród naszych produktów znajdują się:

Nasza oferta w zakresie szyb zespolonych skierowana jest głównie do mieszkańców Małopolski. Z chęcią podejmiemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju, jednak do obszaru naszej działalności należą przede wszystkim:

  • Stary i Nowy Wiśnicz,
  • Bochnia,
  • Brzesko,
  • Rzezawa.

Mamy na koncie udane projekty także w miejscowościach takich jak:  Dobczyce, Wadowice, Rajbrot, Myślenice, Tymbark, Nowy Sącz, Czchów, Trzciana, Kłaj, Gdów, Tarnów, Limanowa, Iwkowa, Niepołomice, Kraków.

Zobacz galerię

Właściwości szyb zespolonych

Szyby zespolone termoizolacyjne

Nasze szyby zespolone mają właściwości termoizolacyjne. Niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że ograniczają wypływ nagrzanego powietrza z pomieszczeń. Z tego względu świetnie nadają się do montażu w szybach okiennych i drzwiowych.

Szyby zespolone dźwiękoszczelne

W naszej ofercie dostępne są również szyby zespolone charakteryzujące się podwyższonym poziomem izolacji akustycznej. Pomagają wytłumić pomieszczenia i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie usunięcie przyczyny hałasu nie jest możliwe (w zakładach produkcyjnych czy domach zlokalizowanych przy autostradach).

Szyby zespolone przeciwsłoneczne

Szyby zespolone o właściwościach przeciwsłonecznych to dodatkowa pomoc w zarządzaniu energią przenikającą z zewnątrz do pomieszczenia. Tego rodzaju szkło utrzymuje odpowiedni poziom ciepła w zimie, latem zaś zapobiega zbytniemu nasłonecznieniu i nagrzaniu wnętrza.

Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania
Zadzwoń do nas, a w ciągu 30 sekund uzyskasz informacje o terminie realizacji i cenie
Zadzwoń 607 514 220

Rodzaje szyb zespolonych

Szyby zespolone jedno-, dwu- i trójkomorowe

W zależności od ilości komór międzyszybowych, oferujemy naszym Klientom produkty jedno-, dwu- lub trójkomorowe. Wykonujemy je w dowolnych kształtach i rozmiarach, w połączeniu z wybranymi, innymi niż zespalanie technikami obróbki szkła.

Szyby zespolone hartowane

Tego typu produkty to ochrona nie tylko przed utratą ciepła, ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi, uderzeniami czy atakiem. W razie stłuczenia szyby hartowane rozpadają się na wiele nieostrych, bardzo drobnych kawałków, co stanowi dodatkowy gwarant bezpieczeństwa.

Szyby zespolone ozdobne

Dbamy nie tylko o solidność, ale także estetykę wykonania naszych produktów szklanych. Klientom, którym zależy na walorach dekoracyjnych, proponujemy szyby zespolone ozdobne – matowione lub zdobione techniką piaskowania.

Cennik szyb zespolonych

Oferujemy szereg produktów różniących się techniką wykonania, parametrami i  właściwościami estetycznymi. Dodatkowo większość szyb i artykułów szklanych wykonujemy na wymiar, w związku z czym dokonujemy indywidualnej wyceny każdego zlecenia. Skontaktuj się z nami, a w ciągu 30 sekund oszacujemy koszty, pomożemy fachowym doradztwem i ustalimy szczegóły współpracy!

Zachęcamy także do odwiedzenia galerii – znajdziesz w niej nasze przykładowe realizacje.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje - 607 347 755

Wpisz szklarz

Lacobel, szyby i lustra na wymiar
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń 607 514 220